* Eelmisel nädalal:

Koolivaheajal tegid meie abituriendid esimese riigieksami – eesti keeles. Soovime kogu koolipere poolt abiturientidele edukat lõpuspurti!

Enne koolivaheaega saatsime Stuudiumis kõikidele õpilastele (v.a 1. klass) lingi, et õpilased saaksid avaldada arvamust, kuidas nad on rahul tundidega, kooli sööklaga jm koolieluga. Täname neid, kes juba on vastanud! Viimane vastamise päev on 1. mai.

See on nii tore, et meie õpilased teevad 8. ja 11. klassis põnevaid loov- ja praktilisi töid. Eriti vahva on, kui nende tööd rikastavad koolielu tervikuna. Enne koolivaheaega avasime 11. klassi õpilase Märten Teasi fotonäituse koolimaja fuajees. Fotonäitus ongi Märteni 11. klassi praktiline töö. Näitusel saate vaadata Märteni poolt pildistatud loodus- ning rallifotosid. Kõik on teretulnud kaema!

KIIDAME JA TÄNAME

• Maakondlikul bioloogia olümpiaadil olid edukad: Grete Lepik, 6. klassi õpilaste hulgas 4. koht; Chris-Kennet Leetsar, 7. klassi õpilaste hulgas 2. koht; Jass-Joann Tali, 7. klassi õpilaste hulgas 5. koht. Kiitus õpilastele ja tänu õpetajatele: Ele Linkmann ja Kaja Kübar.
  • 16. aprillil toimus maakondliku kirjanduse ja teatri teemalise mälumängu finaal. Osalesid 6. klassi õpilased: Grete Lepik, Kärt Sillaots, Mirjam Marii Näär, Kristiana Murulauk, Grettelis Vesik ja Helis Mitt. Juhendasid õpetajad Ave Varik ja Minoret Miisna. Saavutati võit! Kiitus õpilastele ja tänu õpetajatele!
  • 19. aprillil toimus Jüriöö jooks. Kiitus kõikidele osalenud õpilastele:

1.-3. klass:

1. koht 3. klassi võistkonnale koosseisus: Emili Aasa, Andrek-Aron Artma, Aliise Brunfeldt, Eleanor Juurikas, Henri Karring, Richard Lemmik, Kirke Lobjakas, Henri Maddison, Maron Maddison, Martaliis Raidmets, Martin Siim, Eliise Suigusaar, Jan-Oskar Tali.

2. koht 1. klassi võistkonnale koosseisus: Hannes Aasa, Getriin Erimäe, Gerda Lepik, Lisanna Lepp, Kristofer Loorents, Marden Maddison, Lilli Marjamägi, Braiden Muhu, Benno-Kasper Rebane.

4. – 6. klass:

1. koht 6. klassi võistkonnale koosseisus: Kenert Grahv, Kustav Klein, Grettelis Vesik, Albert Sepp, Kenneth Lepp, Kenet Pesor.

2. koht 4. klassi võistkonnale koosseisus: Elina Liiva, Freddy Kasvandik, Hanna Sepp, Marian Maddison, Ragne Oja, Kasper Vanker, Ahti Grünberg, Romer Muhu, Ants Hanson.

3. koht 5. klassi võistkonnale koosseisus: Janno Brunfeldt, Bairon Moora, Johanna Kallas, Uku Siigla, Merki Juninen.

7. – 9. klass

1. koht 8. klassi võistkonnale koosseisus: Artur Laagus, Kim Jakobson, Jesper Muhu, Ragnar Pesor, Oskar Klein.

2. koht 9. klassi võistkonnale koosseisus: Marcus Maddison, Klaudia Ringas, Kairit Krapp, Mattias Grossthal, Sander Vanker, Nemo Tuuling.

10. – 12. klass

1. koht 10. klassi võistkonnale koosseisus: Timmu Kiiver, Robin Mitt, Anette-Marie Õis, Kaupo Loorents, Kaspar Paas, Simo Virnhoff.

Täiskasvanute klassis osalesid võidukas võistkonnas Maria Lota Kool, Andreas Artma, Klen Liiva.

* Sel nädalal:

30. aprill  Viljandimaa ettevõtete (Pajumäe talu ja Solarstone) külastus (7. – 9. klass). Sõitu toetab Pärnumaa Arenduskeskus. 8.00 Väljasõit Häädemeestelt; külastatakse Pajumäe talu (Abja-Vanamõisa küla), ettevõtet Solarstone, Kondase Keskust. Tagasi Häädemeestel kell 16.30.

2. ja 3. mai  Inglise keele riigieksam 12. klassile.

2. mai  Riigikaitse väljasõit Tapale. Osaleb 10.klass.

3. mai  8.klass kinno.

* Eelinfo:

5. – 12. mai  Erasmus+ raames külalised Saksamaalt Schottenist Vogelsbergi koolist.

6. mai kell 13.00 Euroopa Parlamendi debatt. Debateerivad meie 9. – 12. kl õpilased. Neid toetavad poliitikud, kes kandideerivad: Marina Kaljurand, Rainer Saks, Andrei Korobeinik, Yoko Alender.

9. mai kell 10-13.30 1.-2. kl KIKi õppekäik Pernova hariduskeskusesse

12. mai – 25. mai  Getter Juurikas ja Timmu Kiiver vahetusõpilastena Saksamaal Schottenis Vogelsbergi koolis.

14. mai kell 13.00 – 14.30 Tulevaste 1.klassi õpilaste tutvumine kooliga.

15. mai kell 12.15  Muusikakoolist Olavi Kõrre näppepillide eriala õpilaste kontsert 1. – 5. klassi õpilastele.

22.mai kell 13.00 – 14.30 Tulevaste 1.klassi õpilaste tutvumine kooliga.

23. mai  Matemaatika riigieksam 12. klassile.

23. mai  3. klass ja 7. klass KIKi õppekäigul Lilli Looduskeskuses

25. mai  Perepäev

27. mai  9.kl lõpukell

27. mai  Muusikakoolis erialaeksamid

28. mai kell 13.00 – 14.30 Tulevaste 1.klassi õpilaste tutvumine kooliga.

29. – 31. mai   Riigikaitse välilaager 10. klassile

30. mai  12. klassi koolieksam.

31. mai  9. klassi eesti keele lõpueksam.

31. mai – 1. juuni  8. klassi reis Hiiumaale

1. juuni 13.00  Muusikakooli kevadkontsert Treimanis

3. juuni kell 8.00  7. klassi komplekseksam

3. juuni kell 8.00  11. klassi õpilasuurimuste/praktiliste tööde kaitsmine (10.klass vaatlemas)

4. juuni 8. klassi loovtööde kaitsmine (7.klass vaatlemas)

4. juuni Maakondlik tublimate lõpetajate tunnustamine.

5. juuni  10. kl üleminekueksam

6. juuni  Põhikooli lõpueksam matemaatikas

6. juuni Kas spordipäev või klassiekskursioonide päev?

7. juuni 13.00 Õppenõukogu

11. juuni  Lõpuaktus 1. – 8. klassile ja 10. – 11. klassile

11. juuni 8.kl kooliöö

12. juuni  Põhikooli lõpueksam – valikaine

13. juuni  Põhikooli lõpueksam – inglise keel suuline

17. juuni kell 15  Valla tublimate lõpetajate tunnustamine Kabli seltsimajas

18. juuni kell 13.00 Õppenõukogu

21. juuni Lõpuaktused: 9.klass kell 12 ja 12. klass kell 15.