SAAVUTUSED 2005/2006

IV klassi segaansambel – IV koht vabariigis Alo Mattiiseni konkursil

V – VI klassi tütarlaste ansambel – IV koht vabariigis Alo Mattiiseni konkursil

VII – VIII klassi segaansambel – VI koht vabariigis Alo Mattiiseni konkursil

IV klassi tütarlaste kvartett – I koht maakondlikult konkursilt (5 -6 klasside vanuseklassis) “KooliCanto”

IV klassi segaansambel – I koht maakondlikult konkursilt “Kaunim Metsalaul”

V – VI klassi tütarlaste ansambel – II koht maakondlikult konkursilt “KooliCanto”

V – VI klassi tütarlaste ansambel – I koht maakondlikult konkursilt “Kaunim Metsalaul”

VII – VIII klassi segaansambel – I – II koht maakondlikult konkursilt “KooliCanto”

IV klassi tütarlaste kvartett –Pronksdiplom Pärnu kontserdimaja konkursilt “Kevadümin”

V – VI klassi tütarlaste ansambel – Pronksdiplom Pärnu kontserdimaja konkursilt “Kevadümin”

Triin Ärm – zhürii eripreemia “usutava esituse eest” maakondlikult konkursilt “KooliCanto”

IV klassi poistetrio – zhürii kiituskiri festivalilt “Väike Koolicanto”

IV klassi tütarlaste ansambel – zhürii kiituskiri festivalilt “Väike Koolicanto”

SÜNDMUSED 2005/2006

1. september – aktust ilmestas IV klassi tütarlaste ansambel

17. november – Laulufestival (konkursi asendus) Vändras algklassidele. Osalesid IV klassi poistetrio ja IV klassi tütarlaste ansambel, kelle esinemise zhürii ka ära märkis.

3. detsember – Valla aastapäev. 6 numbrit VII – VIII klassi segaansamblilt ja V – VI klassi tütarlaste ansamblilt.

22.detsember – Jõulutund. Esinesid VII – VIII klassi segaansambel ja lastekoor.

23. detsember – 2 jõulupidu. Esinesid 2 koori, 6 ansamblit ja solistid 34 numbriga. Kontsert kestis ligi 2 tundi.

24. detsember – IV klassi segaansambel esineb Häädemeeste Õigeusu kiriku jõulujumalateenistusel.

2. veebruar – Maakondlikust lauluvõistlusest “Kaunim Metsalaul” Kilingi – Nõmmes võtsid osa IV klassi segaansambel ja 5-6 klassi tütarlaste ansambel.

23. veebruar – Vabariigi aastapäev. Vallaüritust ilmestasid IV klassi segaansambel, lastekoor ja solist.

10 – 11 märts – Üleriigiline vokaalansamblite konkurss Jõgeval. Kooli läksid esindama rekordarv lapsi ja ansambleid – 3 koosseisu 25 lauljaga.

17. märts – Pärnu kontserdimaja konkurss “Kevadümin”. Osales kaks ansamblit – IV klassi tütarlaste kvartett (uue koosseisuna, kes esines veel sama klassi segaansambli nime all) ja V – VI klassi tütarlaste ansambel.

28. märts – IV klassi tütarlastekvartett esineb firma “maxit Estonia AS” (aka Fibo, Optiroc) uue tootmistsehhi avamisel.

19. aprill – IV klassi tütarlastekvartett, V – VI klassi tütarlaste ansambel, VII – VIII klassi segaansambel ja Triin Ärm solistina astuvad üles maakondlikul konkursil “KooliCanto”

28. aprill – I klassi ansambli ja solistide esinemine 12 klassi tutipeol.

19. mai – VII – VIII klassi segaansambel esineb firma “maxit Estonia AS” (aka Fibo, Optiroc) juubelipidustustel.

31. mai – Kooli vokaalansamblite kevadkontsert. Esinesid I klassi ansambel, II klassi tütarlaste ansambel, III klassi rahvalaulude ansambel, IV klassi poistetrio, IV klassi segaansambel ja IV klassi kvartett, V – VI klassi tütarlaste ansambel, VII – VIII klassi segaansambel.

1. juuni – IV klassi segaansambel esineb IX klassi tutipeol.

2. juuni – Mudilaskoori esinemine kooliaasta pidulikul lõpukogunemisel.

3. juuni – Lastekoor, VII – VIII klassi segaansambel, V – VI klassi tütarlaste ansambel ja IV klassi kvartett esinesid II Põhja – Liivimaa festivalil Häädemeeste Miikaeli kirikus.