SAAVUTUSED 2006/2007

Mudilaskoor – pälvis I kategooria (9,5 pt) X noorte laulu- ja tantsupeo II eelproovi ettelaulmisel.

Lastekoor – pälvis I kategooria (9,7 pt) X noorte laulu- ja tantsupeo II eelproovi ettelaulmisel.

VII – IX klassi segaansambel – IV koht vanusegrupis ning zhürii eritunnustus rahvalaulu huvitava esituse eest vabariiklikul koolinoorte vokaalansamblite konkursil Jõgeval.

VII – IX klassi segaansambel – 87 punkti ja Hõbediplom ning “Ühtse hingamise” ehk omavahelise koostöö eripreemia Pärnu linna ja maakonna vokaalansamblite konkursil.

V klassi tütarlaste kvartett – 80 punkti, esikoht oma vanusegrupis ja Pronksdiplom Pärnu linna ja maakonna vokaalansamblite konkursil.

I -II klassi tütarlaste ansambel – I koht maakondlikul vokaalkonkursil ” Kaunim Metsalaul” Kilingi Nõmmes.

V klassi tütarlaste kvartett – I koht maakondlikul vokaalkonkursil ” Kaunim Metsalaul” Kilingi Nõmmes.

VII – IX klassi segaansambel – I koht maakondlikul vokaalkonkursil ” Kaunim Metsalaul” Kilingi Nõmmes gümnaasiumiõpilaste vanuseklassis

V klassi tütarlaste ansambel – II koht maakondlikul vokaalkonkursil ” Kaunim Metsalaul” Kilingi Nõmmes.

duett Laura Koop (IXa) ja Eike Lorents (IXa) – II koht maakondlikul vokaalkonkursil ” Kaunim Metsalaul” Kilingi Nõmmes.

solist Laura Koop (IXa) – II koht maakondlikul vokaalkonkursil ” Kaunim Metsalaul” Kilingi Nõmmes.

Festivalil “Väike Koolicanto” märkis zhürii parimatena ära mõlemad Häädemeeste Keskkooli esindanud koosseisud – V klassi kvarteti ja V klassi tütarlaste ansambli.

SÜNDMUSED 2006/2007

30. august – VII – IX klasside segaansambel esines Pärnu Endla teatrimajas linna ja maakonna õpetajate ühisel õppeaasta avaaktusel.

1. september – V klassi tütarlaste ansambel esines kooliaasta avaaktusel

6. oktoober – V klassi tütarlastekvartett juhatas sisse maakonna õpetajate päeva koosviibimise.

10. november – algklasside kadrikarnevalil laulsid 1 – 3 klassi õpilased regilaule. Iga laps esines.

17. november – V klassi tütarlastekvartett ja V klassi tütarlaste ansambel esinesid maakondlikul laulufestivalil “Väike Koolicanto”.

21 detsember – Jõulutunnil koolis esinesid VII – IX klasside segaansambel, V klass kvartett ja V klassi ansambel

22 detsember – Koolikooride pooletunnine kontsert ja lisaks solistid ning ansamblid.

25 jaanuar – maakondlik laulufestival “Kaunim Metsalaul” Kilingi – Nõmme. Osalesid 1 – 2 klassi ansambel, V klassi ansambel, V klassi kvartett, 6 – 7 klassi tütarlaste ansambel, 7 – 9 klassi segaansambel, solistid ja duett. Kokku 32 õpilast.

23 veebruar – Pidulikul Vabariigi Aastapäevale pühendatud Häädemeeste valla kontsert – aktusel esinesid mudilaskoor ja lastekoor 9 teosega.

9 ja 10 märts – trotsides haigustest põhjustatud ebaõnne ettevalmistuste viimasel paaril nädalal suutis VII – IX klasside segaansambel välja minna vabariiklikule koolinoorte vokaalansamblite konkursile Jõgeval ja seal zhürii tunnustuse pälvida. Segaansambli uus koosseis:

Teele Tali (VII klass)
Sirka Tali ( VII klass)
Anett Pajuväli (VIII klass)
Triin Ärm ( VIII klass)
Eike Lorents (IX a klass)
Laura Koop (IX a klass
Tiit Hanson (IX a klass)
Richard Pajuväli (IX a klass)
Matis Miisna ( IX a klass)

16 märts – Pärnu Kontserdimaja poolt korraldataval Pärnu linna ja maakonna vokaalansamblite konkursil “Kevadümin” võtsid osa VII – IX klasside segaansambel ja V klassi kvartett. Kõrge punktide arvuga (80 pt ehk ühe punkti kaugusel Hõbediplomist) paistis silma V klassi kvartett, ühe hinnatavaima zhürii eritunnustuse (lisaks Hõbediplomile) lavalise koostöö eest pälvis VII – IX klasside segaansambel.

23 aprill – Mudilaskoor osales X noorte laulu- ja tantsupeo II eelproovis, mis lõppes eduka ettelaulmisega zhüriile.

30 aprill – Lastekoor osales X noorte laulu- ja tantsupeo II eelproovis. Pikk ja töine päev, mis mis koosnes linna ja maakonna lastekooride ühisplokilaulude koondproovist, maakonna kooride liigiliaulude proovist lõppes eduka ettelaulmisega zhüriile.

31 mai – 4 klassi tütarlaste ansambli esinemine 9 klassi tutipeol.

1 juuni – Ühendkooride esinemine koolilõpu kogunemisel.

1 juuni – Mudilaskoori esinemine Pärnus “Ilmapuu” avamisel

2 juuni – Mudilaskoori, lastekoori ja ühendkooride pooletunnine kontsert Põhja – Liivimaa päeval.

5 juuni – 1 ja 2 klassi solistide esinemine kooliperele direktori vastuvõtul .