SAAVUTUSED 2004/2005

VI – VII klassi segaansambel – II koht vabariigis Alo Mattiiseni konkursil

IV -V klassi tütarlaste ansambel – III koht vabariigis Alo Mattiiseni konkursil

IV -V klassi tütarlaste ansambel – I koht maakondlikul konkursil “Koolicanto”

VI – VII klassi tütarlaste ansambel – I koht maakondlikul konkursil “Koolicanto”

IV -V klassi tütarlaste ansambel – II koht maakondlikul konkursil “Väike Canto”

Duett Eike Lorents ja Laura Koop VII klass – I koht maakondlikul konkursil “Koolicanto”

Solist Laura Koop VII klass – II – III koht maakondlikul konkursil “Koolicanto”

Duett Teele Tali ja Heli Rae – II koht maakondlikul konkursil “Väike Canto”

SÜNDMUSED 2004/2005

1. september – muusikaline tervitus lauljatelt kooliaasta avaaktusel.

23. oktoober – Kooli juubel. Kontsertosa sisustasid tütarlaste trio, duett ja kaks solisti.

18. november – Maakondlik konkurss “Väike Canto”

23. detsember – Jõulukontsert koolis. < 30 laulu, kolm koori, 6 ansamblit ja solistid. Ligi kahetunnine kontsert

4 – 5 märts – Üleriigiline vokaalansamblite konkurss Jõgeval. Kaks ansamblit, 18 õpilast.

15. aprill – Häädemeeste Keskkooli laste kevadine laulupäev -23 laulu erinevatelt koosseisudelt ja solistidelt.

22. aprill – maakondlik konkurss”Koolicanto”. Osales kaks ansamblit, 4 solisti, duett.

29. mai – Pärnumaa laste laulu – ja tantsupidu. Osales 60 mudilaskoori ja 35 lastekoori lauljat. Suurim kooliesindus maakonnas.

22. juuni – 9 ja 12 klassi lõpuaktused. Esines 2 kaks tütarlasteansamblit, duett.