* Eelmisel nädalal:

Lõppeval nädalal oli üks erakordne kohtumine – kokku sai hulk vilistlasi, et arutada Häädemeeste Keskkooli vilistlaskogu loomist. Usume, et see pikalt planeeritud tegu saab tehtud. Valiti vilistlaskogule juhatus ning sinna kuuluvad lisaks koolijuhile: Tiit Merenäkk, Algis Perens, Ants Järv, Ats Järvesaar, Aigi Treumuth, Anett Kentauria Liiva. Juhatuse koosolek toimub 20. juunil. Kui MTÜ saab ametlikult loodud, asume esimese tegevusena ette valmistama kooli 170. ja koolihoone 60. sünnipäeva tähistamist ja vilistlaste kokkusaamist 19. oktoobril.

KIIDAME JA TÄNAME

Eelmisel nädalal kaitsesid 8. ja 11. klassi õpilased oma loov- ja praktilisi töid ning õpilasuurimusi. Kiitus õpilastele, et said tehtud nii huvitavad tööd ning suur tänu kõikidele juhendajatele! Hindamiskomisjon otsustas, et kõige suuremat tunnustust väärivad Emma Kalnini, Rihard Tari, Evelin Kurmi ja Rute Marie Maddisoni tööd.

* Sel nädalal:

10. juuni  Tänureis õpilasesinduse liikmetele ja neile, kelle õpitulemused väga head ja kellel head tulemused olümpiaadil/konkursil/võistlusel maakondlikul tasandil. NB! Info kindlasti klassijuhatajatelt ja huvijuhilt, aga igaks juhuks ka siia. Väljasõit kooli juurest kell 8 ning tagasi Häädemeestel ollakse ca kell 16.00. Kohapeal saavad õpilased ühe korraliku võileiva. Kaasa jook ja väike taskuraha jäätise ostuks. Selga ilmale ja matkamiseks sobivad riided. Kaasa lähevad õpetajad Eeva, Saima, Gäthlyn, Aigi.

10. juunil alates kell 8.00 on koolis need õpilased, kel võlgnevused ja täiendav õppetöö.

11. juuni

9.00 – 10.30 Täiendav õppetöö.

10.30 Klassijuhatajatund,

sh lauluproovid spordikeskuses: 7. – 11. klass kell 10.45; 1. – 3. klass kell 11.00; 4. – 6. klass kell 11.15. Klaverimängijad kell 11.30 ning viiuldajad kell 11.40.

Kell 12.00 Lõpuaktus spordikeskuses 1. – 8. klassile ja 10. – 11. klassile

11. juuni 8.kl kooliöö

12. juuni kell 10.00 põhikooli lõpueksam (valikaine)

Alates kell 8.00 koolis need õpilased, kel võlgnevused ja täiendav õppetöö.

13. juuni 9.00 Põhikooli lõpueksam/ingl. k suuline.

Alates kell 8.00 koolis õpilased, kel võlgnevused ja täiendav õppetöö.

* Eelinfo:

17. juuni kell 15  Põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajate tunnustamine Kabli seltsimajas. Kutsutud õpilased: 12. klassist Getleen Kass, Kristlin Ringas, Kerlin Tšetsin, Alison Moora ning 9. klassist Getter Juurikas, Kairit Krapp, Sander Vanker, Laura Laine, Sigrid Rätsep, Mari-Ann Tamm, Eduard Siim, Marcus Maddison, Helena Pärna, Heili Lepanurm.

17. juuni  Õpetajate koostööpäev Susimetsas.

18. juuni kell 13.00 Õppenõukogu

21. juuni Lõpuaktused: 9.klass kell 12 ja 12. klass kell 15.