Kooliaasta lõpuni on jäänud veel viimased päevad. Kooliaasta lõpuaktus 1.-8. ja 10.-11. klassile on 11. juunil kell 12 ning põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktused 21. juunil kell 12 (9. klass) ja kell 15 (12. klass). Need viimased päevad on muidugi tihedalt täis erinevaid tegevusi – eksamid, loov- ja praktiliste tööde kaitsmine, klassiekskursioonid jne. Õues on küll täielik suveilm, aga usun, et kõigil on jõudu selleks tegusaks kooliaasta lõpuks.

* Eelmisel nädalal:

24. mail toimus kooli hoolekogu koosolek. Saadan protokolli.

Esmaspäeval 27. mail helistasime lõpukella meie 9ndikele. Reedel oli neil juba esimene eksam – eesti keel ning teha on veel kaks eksamit. Soovime neile tarkust ja rahulikku meelt!

Laupäeval 1. juunil suundus tagasi koju Saksamaale vahetusõpilane Armin Salavati, kes õppis meie koolis kaks kuud ning ta oli selle aja üle väga õnnelik. Talle meeldis meie koolis väga ning ta oli väga-väga tänulik kogu kooliperele ning loomulikult ka toredatele majutajatele, perekond Talile.

KIIDAME JA TÄNAME

Õppuse „Kevadtorm 2024“ käigus läbiviidud joonistusvõistlusele laekus 670 võistlustööd ja osales 38 kooli õppuse alalt. Vanuserühmas VII-IX klass saavutas I koha Kerlin Rätsep. Suurepärane! Kiitus õpilasele ja tänu õpetaja Marikale!

Vabariigi President kutsub noorte kirja- ja mõttetalgute „Kas ma Eestit unes nägin?“ tänuüritusele, mis toimub presidendi kantselei roosiaias teisipäeval, 4. juunil 2024 kell 12.00 tublimatest tublimaid osalejaid. Üheskoos avtakse näitus Kadrioru pargis. Meie koolist on sinna kutsutud Grete Lepik. Kiitus õpilasele ja tänu õpetaja Minoret Miisnale.

Pärnumaa koolide virtuaalne kunsti- ja käsitöönäitus, “PIIRIDETA”, on vaatamiseks avatud.
Link: Link: https://naitus.kilingi.edu.ee

Näitusel osalevad: Marian Maddison, 4. klassi tüdrukud, 8. klassi tüdrukud, Kerlin Rätsep, Kärt Sillaots, Hendrik Allikas, Marleen Jõessar, Birgit Pill, Kristlin Ringas, Marcus Maddison, Evelin Kurm, Rute-Marie Maddison, Katrin Kurm, Johanna Kallas. Täname õpetaja Marika Ristmäed ja õpetaja Liie Juhkamit! 

* Sel nädalal:

3. juuni kell 8.00  7. klassi komplekseksam

3. juuni kell 8.00  11. klassi õpilasuurimuste/praktiliste tööde kaitsmine.

4. juuni kell 8.00 8. klassi loovtööde kaitsmine.

4. juunil Maakondlik õpilaste tänupäev. Kutsutud Helena Pärna, Getter Juurikas, Alison Moora.

4. juuni  10. kl üleminekueksam

6. juuni  Põhikooli lõpueksam matemaatikas

6. juuni  Klassijuhataja päev. (1., 2. ja 3. klass Pärnus, 4. klass Kablis, 5. klass Pärnus,  6. klass   Rae järve ääres, 7. ja 8. klass koolis, 10. klass Kihnus, 11. klass Hiiumaal)

7. juuni 13.00 Õppenõukogu

8. juuni  III Maakoolide hariduskonverents Avinurmes

* Eelinfo:

10. juuni  Tänureis õpilasesinduse liikmetele ja neile, kelle õpitulemused väga head ja kellel head tulemused olümpiaadil/konkursil/võistlusel maakondlikul tasandil. Info klassijuhatajatelt ja Aigi Treumuthilt.

11. juuni kell 12.00 Lõpuaktus spordikeskuses 1. – 8. klassile ja 10. – 11. klassile

11. juuni 8.kl kooliöö

12. juuni  Põhikooli lõpueksam – valikaine

13. juuni  Põhikooli lõpueksam – inglise keel suuline

17. juuni kell 15  Põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajate tunnustamine Kabli seltsimajas. Kutsutud need õpilased, kelle lõputunnistuse keskmine hinne vähemalt 4,5.

17. juuni  Õpetajate koostööpäev Susimetsas.

18. juuni kell 13.00 Õppenõukogu

21. juuni Lõpuaktused: 9.klass kell 12 ja 12. klass kell 15.