Enne nn koroonaaega toimusid koolipere kokkusaamised, kus jagasime infot ning kiitsime ja tänasime. Juhtkonnas otsustasime, et aeg on need kokkusaamised taastada. Alates sellest nädalast hakkavad toimuma iganädalased infominutid söögisaalis:

1.-6. kl esmaspäeviti kell 9.45

7.-12. kl teisipäeviti kell 9.45.

Eelmisel nädalal:

Teisipäeval 17. jaanuaril toimus lastevanemate õpiring. Lektor: Merike Angerjärve juhtimisel mõtlesime koos, kuidas lapsevanemana võiksime paremini oma lapsi kuulata. Tegelikult sai sel õhtul toredaid tarkuseteri nii laste kui ka kolleegide, sõprade jt kuulamiseks. Aitäh kõigile neile lapsevanematele, kes leidsid aega tulla, et üheskoos veeta sisukas õhtupoolik!

Õpetajate lehes ilmus kokkuvõtlik artikkel meie õpetajate õpirännakutest Erasmus+ projekti raames. Kokkuvõtet saab lugeda siin:

Reedel 20. jaanuaril oli meie õpilasesindus (lisaks ka mõned toetajaliikmed) külas Uulu Põhikooli õpilasaktiivil. Toimus ühine koolitus, mille viis läbi õpilasliidu esindaja Tristan Eriste. Teema: Avalik esinemine”.  Mõlema kooli õpilased otsustasid ühiselt, et võetakse edaspidi veel midagi põnevat koos ette.

* Algaval nädalal:

23. jaanuar   Koostööprojekt Audru kooliga: 7. klasside ühine õppepäev Audrus. Toimuvad ühised füüsika- ja IT-tunnid.

23. jaanuar kell 17   3. klassi lastevanemate koosolek.

23. – 29.01   Digikoristusnädal.

24. jaanuar kell 8 – 12.  Toomas Toodu loengud 5. – 12. klassi õpilastele teemal “Ringmajandus ja innovatsioon”.

24. jaanuar kell 16.   Kooli hoolekogu kokkusaamine.

25. jaanuar  Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor gümnaasiumiõpilastele.  Osalevad 10. kl – Siim Õitspuu, 11. kl – Alison Moora, 12. kl – Henri Kaldas.

27. jaanuar kell 12 loeng 9. – 12. klassile: Eesti Taastuvenergia Koja juhatuse liige Mihkel Annus tuleb räägib meie õpilastele taastuvenergeetika olemusest ja sisust, kus Eesti selles vallas praegu on, kus võiks olla tulevikus jne.

27. jaanuar Klassiöö 5.kl.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

3. veebruar kell 10  Terviseteemaline loeng 8. – 12. klassi õpilastele. Lektoriks rahvatervise spetsialist, Tabasalu Gümnaasiumi valikaine õpetaja ning õpilasmentor Liis Velsker.

3. veebruar kell 11  Toiduvalmistamise töötuba 10. klassi õpilastele. Juhendajaks Liis Velsker.

3. veebruar kell 10 – 12.  Maleringi õpilastel külas Kajamaa kooli maleringi õpilased.

7. veebruar   Turvalise interneti päev.

NB! Elektrikatkestuse tõttu ärajäänud Sõrmuse päev:  Häädemeeste valla koolide õpilastele toimuvad töötoad: programmeerimine (IT-tugiõpilased), veebiviktoriin (Astrid Rosenberg), sudoku lahendamise võistlus (Krista Hütt), ja CTF kübervõistluse koolitus (Oliver Kikas).

10. veebruaril kell 17.00 – 21.00 Häädemeeste valla 6. – 9. kl õpilastele Kabli Seltsimajas sõbrapäeva ball.

13. veebruar kell 13.00-16.00 toimub Metsapoole põhikooli spordisaalis Häädemeeste KK ja Metsapoole PK 1.-5. klassi õpilaste sõbrapäeva pidu, mida viivad läbi Metsapoole PK 8. klassi õpilased loovtöö raames.

23. veebruar   Vabariigi aastapäeva aktused: 9.00 7. – 12. klass ning 11.00 1. – 6. klass.

23. veebruar   Vastlapäeva tähistamine: 9. – 12. kl õpilased Kütiorus.

12. aprill 1. – 3. klass teatris Estonia vaatamas lasteooperit “Naksitrallid”.

KIIDAME JA TÄNAME!

Neljapäeval 19. jaanuaril toimus ühiskonnaõpetuse olümpiaad põhikoolile ja ja reedel 20. jaanuaril gümnaasiumile.  Kiidame osalenud õpilasi: Margaret Pajuväli, Alison Moora, Evelin Kurm ja Gustavs Brokans ning täname õpetaja Eve Pajuvälja!

Reedel 20. jaanuaril toimus gümnaasiumiõpilaste piirkondlik bioloogia olümpiaad. Kiidame osalenud õpilasi: Alison Moora, Henri Kaldas, Henry Näär, Kaidi Siim, Heivi Lepik ja täname õpetaja Ülle Valgit!