Eelmisel nädalal arutasime kooli hädaolukordade lahendamise plaane ja otsustasime, et teeme oma koolimaja turvalisemaks: kui hommikuti on avatud kõik koolimaja uksed, siis pärast koolipäeva algust, st alates kell 8.00 jääb avatuks ainult koolimaja peauks. Loomulikult nõuab iga uus asi harjumist, aga loodame kõikide mõistvale suhtumisele.
Muudatuse eesmärk on meie laste suurem turvalisus.

* Eelmisel nädalal:

Teisipäeval 14. novembril oli kogu kooli jaoks distants- ja iseseisva õppimise päev. Nii õpilastele kui õpetajatele oli kasulik ja vajalik meelde tuletada, kuis videotunde läbi viia ja neis osaleda. Pärastlõunal kohtusid õpetajad piirkonnapolitseinikuga, et koos vaadata üle hädaolukorra lahendamise plaanid ning õppisid Astrid Rosenbergi juhendamisel, kuidas saaks TI, s.o tehisintellekt neid nende töös aidata.

Pärast distantsõpet käisid 10.klassi õpilased põgenemistoas seiklemas ja kunstigaleriis tutvumas Pärnu kunstnike töödega.

16. novembril osalesid 29 õpilast 8. – 12. klassist rahvusvahelisel inglise keele võistlusel “Best in English”. Üritus toimus internetis. Kõige paremini õnnestus võistlus Rute Marie Maddisonil. Kiitus kõikidele osalenud õpilastele!

Reedel 17. novembril käisid 4. – 6. klassi õpilased Tallinnas Pimedate Ööde Filmifestivalil. Sellele eelnes ekskursioon Tallinna vanalinnas.

NB! Väike meeldetuletus, et pühapäeviti toimub meie spordikeskuses tore sari: kiirusliku vastupidavuse tšempionaat. Sportlike pühapäevade sari toimub koostöös Saarde spordiklubi, Pärnumaa Spordiliidu, Häädemeeste valla ja noortekeskusega. Järjestikku kuuel pühapäeval on kõik teretulnud spordikeskusesse kell 13-16 kas võistlema või ka niisama spordist rõõmu tundma!

* Sel nädalal:

24. november  Kell 9.00   Kadritrall 1. – 6. klassile spordisaalis

NB! Õpilasesinduse poolt vabandused. Algavaks nädalaks välja kuulutatud kohvik ja kooliÖÖ sel nädalal ei toimu, lükkuvad edasi. Uus info peagi.

*Eelinfo sündmuste osas:

29. november  kell 14.45  Õppenõukogu. Võtame kokku selle õppeaasta I trimestri.

2. ja 3. detsember    Maakondlikud ja Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused kabes ja males. Toimuvad Häädemeeste Keskkoolis.

7. detsember   4. klass Pärnus: külastatakse raamatukogu ja Punast Torni.

8. detsember   Mängudeõhtu Häädemeeste Seltsimajas 7. – 9. klassile. Õpilaste loovtöö.

8. detsember  1. – 3. klass teatris Ugala, vaatamas etendust „Prints ja kerjus“. Etendus algab kell 11.

11.-12. detsember  Pärnumaa Ettevõtlike Koolide õppereis Lääne Virumaale. Osalevad Heli Lank ja Ülle Iir.

13. detsember  6. klass vaatamas teatris Endla etendust „Kurjus“.

19. detsember  Jõulupidu 7. – 12. klassile

20. detsember  Jõulupidu 1. – 6. klassile