Tere!

Peagi on algamas imeline pühadeaeg – jõulud ja aastavahetus. Enne koolivaheaega on jäänud veel kolm koolipäeva. Erinevad viirused kimbutavad Eestimaal paljusid ning ka meie kool pole jäänud neist puutumata. Eelmisel nädalal oli hulgaliselt puudujaid. Loodame, et lapsed paranevad ning saavad osa võtta jõulupidudest koolis ja nautida pühadeaega kodus. Saadame teele selle aasta viimase infokirja ning soovime kõigile rahulikku ja rõõmsat pühadeaega!

12. detsembril avati kooli raamatukogus 3. klassi õpilase Jürgen Lepiku näitus. Jürgen armastab voolida plastiliinist mehikesi ning valminud on esimene kollektsioon, mida saab vaadata kogu koolipere. Olete oodatud näitust külastama!

*Sel nädalal:

20. detsember kell 16  jõulupidu 7. – 12. klassile

21. detsember kell 10  jõulupidu 1. – 6. klassile

22. detsember – 8. jaanuar   Koolivaheaeg

*Eelinfo sündmuste osas:

5. – 6. jaanuar    Õpetajate koostööpäevad.
17. jaanuar kell 17  Lastevanemate koolitus: „Kuidas kuulata ja kuidas mitte kuulata last“. Lektor: Merike Angerjärv.

JAANUAR on meil traditsiooniliselt reaalainete kuu ning selle raames toimuvad:

19. jaanuar  Häädemeeste valla õpilaste reaalainete päev. Plaanis on viia läbi viis töötuba: programmeerimine (IT-tugiõpilased), veebiviktoriin (Astrid Rosenberg), sudoku lahendamise võistlus (Krista Hütt), “Suurim julgus” (Telia) ja CTF kübervõistluse koolitus (Oliver Kikas).

23. jaanuar   Koostööprojekt Audru kooliga: 7. klasside ühine õppepäev Audrus. Toimuvad ühised füüsika- ja IT-tunnid.

Jaanuar   Eesti Taastuvenergia Koja juhatuse liige Mihkel Annus tuleb räägib meie õpilastele taastuvenergeetika olemusest ja sisust, kus Eesti selles vallas praegu on, kus võiks olla tulevikus jne.


KIIDAME JA TÄNAME!

12. detsembril toimus XXVI üleriigilise noorte etluskonkursi “Koidulauliku valgel” lõppvoor. Eelvoorud peetakse Eestimaa maakondades ja linnades ning eelvooru korraldajad valivad õpilased, kes pääsevad lõppvooru. Pärnumaalt valiti lõppvooru meie 9. klassi õpilane Annaliisa Suigusaar. Juhendaja õpetaja Kaire Laine.

Annaliisa Suigusaar sai etluskonkursil Pärnu Linnavalitsuse eripreemia. Õnnitlused õpilasele ja juhendajale!