Eelmisel nädalal

Neljapäeval 14. oktoobril toimus 4. klassi sügismatk koos õpetajate Minoret ja Elon Miisnaga Nigula raba õpperajal. Meelolukad fotod lisatud.

Mis toimub sel nädalal?

Sel nädalal toimuvad taas huviringid.

1854. aastast alates on antud Häädemeestel pidevat kooliharidust ning reedel 22. oktoobril tähistame kooli 167.  sünnipäeva. Kahjuks ei julge pidulikku aktust korraldada.

Teeme sel reedel taas kodusõppe päeva. Sel moel saame koos koolivaheajaga kokku 10 kontaktidevaba päeva ning loodame, et sel moel saame viiruse leviku pidama ja novembris jätkame rahulikult koolis õppetööd. Õppimised sel päeval on enamasti kooli sünnipäevaga seotud. Igaüks saab kodus tähistada meie kooli sünnipäeva.

NB! Kui mõnel perel muresid lapse kojujätmisega, siis palun anda varakult klassijuhatajale teada.

Õpetajad on sel päeval koolimajas ja kell 9 on koosolek, et arutada esimese kahe kuu õpitulemusi.  Vajadusel planeeritakse õpilastele täiendavat tuge.

Eelinfot järgnevateks nädalateks:

25. – 31. oktoober  Koolivaheaeg

25. oktoober  Häädemeeste Keskkoolis saavad kokku Pärnumaa koolijuhid. Päevakorras:

* Pärnumaa maagümnaasiumide koostöö Tartu ülikooli Pärnu kolledžiga.

* Coaching

* Kohtumine haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler Liina Põlluga.

Liina Põld räägib üldisemalt arengutest Haridus- ja Teadusministeeriumis ning lähemalt üldharidusest. Teemad, millele seab rohkem oma fookuse: õppekava arendus, sh valikained 3. kooliastmes; distantsõppe õppetunnid, individuaalsed õpiteed.

30. oktoober kell 10.00 Häädemeeste Keskkoolis kabevõistlused valla auhindadele.

31. oktoober kell 10.00 Häädemeeste Keskkoolis malevõistlused valla auhindadele.

KIIDAME JA TÄNAME

Toimus maakondlik õpioskuste talgupäev 6. klasside õpilastele. Häädemeeste Keskkoolist osales 5-liikmeline võistkond koosseisus: Laura Jantson, Ragnar Pesor, Iiris Valtmäe, Emma Kalnin, Rasmus Mitt, kes saavutasid maakoolide hulgas parima tulemuse. Kiidame õpilasi ja täname juhendaja Ave Varikut. Riiklik XXVI õpioskuste talgupäev toimub 30. oktoobril Väike-Maarja Gümnaasiumis.