* Eelmisel nädalal:

Osalesime liikumisväljakutses. Kiitus õpilastele ja suur tänu õpetajatele! Eriti tantsuõpetaja Laurale! Meie tantsulist tervitust Metsapoole koolile saab vaadata siin:

Rohkem infot: https://liikumisaasta.ee/vunkijuurde/

* Algaval nädalal:

9. mail  Euroopa päev. Haridus- ja teadusministri tervitus selleks päevaks: https://www.youtube.com/watch?v=0bHheCZVPug

9. ja 11. mai  Muusikakooli lõpueksamid

10. mai 9.00  Muusikakooli näppepillide ansambli kontsert 1. – 4. klassile (söögisaalis)

11. – 13. mai  Riigikaitse välilaager.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

15. mai  Õpilasesinduse poolt korraldatav seljakotivaba päev J

16. mai kell 9.00 Muusikakool kutsub külla 1. – 3. klassi õpilased

17. mai   12. klassi matemaatika riigieksam.

17. mai ja 18. mai Muusikakooli üleminekueksamid

18. mai kell 9.00   Võõrkeelte nädala raames vene keele tund 8. – 11. klassile

kell 11.00  Võõrkeelte nädala raames vene keele tund 6. – 7. klassile

18. mai 12.00 lähevad 9. – 11. kl õpilased õppekäigule ja teatrietendusele Tallinnasse.

19. mai kell 13.00 – 15.30 Muusikakooli sisseastumiskatsed

20. mai kell 9.00 – 13.00  Perepäev

23. mai  3.,4.,5. klassi KIKi õppekäik Võrtsjärve õppekeskusesse.

26. mai   12. klassi koolieksam.

27. mai kell 13.30 Treimani rahvamajas Muusikakooli kevadkontsert.

29. mai  Väljasõit õpilastele, kes kooliaasta jooksul panustanud rohkelt kooliellu ja/või olnud edukad konkurssidel/võistlustel/olümpiaadidel.

30. mail kell 12.00 Pärnu Muuseumis maakonna õpilaste tänupäev. Häädemeeste Keskkoolist on kutsutud vastuvõtule Anette-Marie Õis, Heivi Lepik, Henri Kaldas.

30. mai   9. kl lõpukell

2. juuni   9. klassi lõpueksam eesti keeles

5. – 7. juuni  12. klassi lõpureis Rootsi.

5. juuni  7. klassi komplekseksam loodusainetes

5. juuni  8. klassi loovtööde kaitsmine

5. juuni  11. kl uurimistööde  kaitsmine

6. juuni  10. kl üleminekueksam

7. juuni  9. klassi lõpueksam matemaatikas

8. juuni kell 14.00 õppenõukogu 1. – 8. ja 10. – 11. klassile

8. juuni  Ukraina õpilaste väljasõit Tartusse AHHAA keskusesse

9. juuni   klassiekskursioonide päev

12. juuni 9. klassi lõpueksam – valikaine

13. juuni 9. klassi lõpueksam – inglise keele suuline eksam

13. juuni   Lõpuaktused: 1.- 8. klass ning 10. – 11. klass.

15. juuni kell 17.00 Võimalus osaleda Häädemeestel orienteerumisneljapäevakul. Start ja finiš meie kooli parklas. Täpsem info siin: https://www.okwest.ee/

16. juuni   Häädemeeste valla tublide lõpetajate vastuvõtt

19. juuni – 3. juuli  Noorte kunstinäitus “Kõlapilt” toimub Noorte Laulu- ja Tantsupeo ajalisel perioodil Tallinna linnaruumis ca 10 erineval alal. Näitusel on 100 kooli õpilaste tööd. Häädemeeste Keskkooli esindavad Getter Juurikas ja Anette-Marie Õis oma kunstitöödega.

21. juuni Lõpuaktused: 9. klass kell 12.00 ja 12. klass kell 15.00

KIIDAME JA TÄNAME

Kiidame õpilasi, kes osalesid maakondlikul eesti keele olümpiaadil, mis toimus 5. mail Sindi Gümnaasiumis: 5. kl Grete Lepik; 6. kl Renate Kurm ja Jass-Joann Tali.

3. mail toimus Keila Tervisekeskuse spordisaalis Kooli Rahvaliiga Festival võrkpallis. Osales meie 9. klassi noormeeste võistkond koosseisus: Taavet Allikas, Robin Mitt, Kaspar Paas, Ken Mägi, Meris Juninen, Aleksander Vainula, Timmu Kiiver, Martin Murdla. Kokkuvõttes 5. koht.

Kiitus õpilastele ja tõnu õpetaja Lauri Lepikule!

Reedel 5. mail toimusid Jõulumäel maakondlikud krossijooksu meistrivõistlused. Osalesid: Margaret Pajuväli, Kustav Klein, Taavet Allikas, Aleksander Vainula, Andreas Artma. Margaret Pajuväli saavutas oma vanuseklassis 2000m jooksus 3. koha. Palju õnne!

6. mail toimus kunstiolümpiaadi vabariiklik voor. Häädemeeste Keskkooli ja Pärnumaad esindasid Anette-Marie Õis ja Rute Marie Maddison. Kiidame õpilasi ja täname õpetaja Marika Ristmäed.