5. septembril 2022. a

Tere ja head uue kooliaasta algust kõigile!

Usun, et ilus suvi on pakkunud head puhkamise võimalust ning kõik alustavad uut kooliaastat rõõmuga.  Jagame infot algavaks kooliaastaks.

STUUDIUM

Tuletan meelde, et kogu õppeinfo on Stuudiumis. Stuudiumisse sisselogimine aadressil haademeeste.ope.ee  Stuudiumis on oma konto nii õpilasel kui lapsevanemal. Mure ja/või küsimuste korral pöördu kooli haridustehnoloogi poole: astrid.rosenberg@haademeeste.edu.ee

PÄEVAKAVA

Õppealajuhataja on saatnud tunniplaani 5. – 12. klassidele. 1.-4. klasside õpetajad veel natuke sätivad oma tunde, aga kindlasti on nad oma õpilasi teavitanud, millised tunnid on nädala alguses. Väikseid muutumisi võib tunniplaanis veel tulla, aga loodame, et peagi kogu tunniplaan kenasti paigas.

Ukraina sõja tõttu õpivad meie koolis õpilased, kelle emakeel ei ole eesti keel. Nende jaoks on väga oluline õppida ära eesti keel, et oleks võimalik õppida koos teistega kõiki õppeaineid. Seetõttu neil pisut erinev tunniplaan: iga päev tund eesti keel võõrkeelena. Vanemate klasside õpilastel lisaks tunnid õpetaja Irina Tymchenko juhendamisel. Oleme tänulikud kõikidele, kes nende eesti keele õppimist ja ka muud sisseelamist meie kooliellu kenasti toetavad!

Jätkuvalt on meil tundide ajakava selline, et kõik vahetunnid (v.a viimane vahetund) klasside õhutamiseks 15-minutilised:

8.00  –  8.45     1. tund

8. 45 – 9.00     Sööklas kõigil võimalus süüa putru.

9.00 – 9.45       2. tund

10.00  –  10.45    3. tund

10.45 – 11.00    Lõunasöök 1. – 6.klassi õpilastele.

11.00  –  11.45   4. tund

11.45  –  12.00  Lõunasöök  7. – 12. klassi õpilastele.

12.00  –  12.45   5. tund

12.45 – 13.00  Vahetund, mil sööklas pakutakse puuvilju.

13.00  – 13.45    6. tund

13.55  –  14.40   7. tund

Pikapäevarühma ajakava saab paika nädala alguses. Palun kiiresti kõikidelt 1.-4. klassi vanematelt, kelle laps hakkab käima pikapäevarühmas, vastavaid avaldusi.

NB! 1. – 4. kl õpilased ei ole omapäi koolimajas pärast tundide lõppu. Kui oodatakse mõnd huviringi, siis ikkagi ollakse pikapäevarühmas.

KiVa

Käesolevast õppeaastast oleme liitunud programmiga Kiusamisvaba Kool. Täpsemalt saab lugeda Kiusamisvaba Kooli programmist siit: https://kiusamisvaba.ee/  Infot jagavad ka klassijuhatajad ja meie KiVa tiim: Eeva Noni, Ülle Iir, Ave Varik.

Huviharidus

Kui tunniplaan kindlalt paigas, saame uuest nädalast hakata kokku leppima ka huviringe. Meie uus tantsuõpetaja Laura Pampa tegi reedel juba väikese sissejuhatuse. Tantsuringid hakkavad toimuma reedeti.  Teised ajad selgumisel. Jooksvalt kindlasti teavitame.

Palume, et arutaksite kodus, millises huviringis laps hakkab käima ning andke sellest võimalikult kiiresti teada. Kõige kergem on teavitada siin küsitluse kaudu:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYMXEgdqbo3xHVBlT7kJvEWzynJc8YrG5kUa7ZFxH9MxdgzQ/viewform?usp=sf_link

Samuti andke teada, kui lapsel on soov tegeleda mingi huvialaga, mida senini võimaldatud pole. Eelmisel õppeaastal olid Häädemeestel järgmised huviringid: muusika, võrkpall, jalgpall, jõusaal, male, ujumine, lauatennis, keraamika, kunst, noorkotkad ja kodutütred, robootika, tants, discgolf, tehnoloogia ning huviliste korral nendega ka jätkame.

*Eelinfo sündmuste osas:

7. september kell 16.00 Lastevanemate üldkoosolek

12.-23. september Maailmakoristuspäev.

TÄNAME kõiki õpilasi, kes suvel käisid aiatööl ning aitasid kooliaeda korras hoida!

NB! Häädemeeste Keskkooli logoga tooteid saab osta aadressilt koolivorm.ee

kasutajanimi: häädemeeste

parool: kool

Ilusat kooliaasta algust kõigile!

Aule Kink