PLAYBACK 2023

Reedel, 31. märtsil toimus meie kooli traditsiooniline üritus Playback, kus kõikide klasside õpilased näitasid üles erakordset leidlikkust, loovust ja näitlejameisterlikkust. Selleaastasel žüriil oli väga keeruline ülesanne selgitada välja parimad, sest kõik olid väga andekad ja head.Noorematest klassidest (1.-6.kl) pärjati võitjaks 5.klassi etteaste”Barbie Girl”, vanemas vanuserühmas (7.-12.kl) jäi žüriile enim silma 9.klassi kava “Armastuse keerdkäigud”. Jagati ka mitmeid eripreemiaid ning valiti rahva lemmik. Kõige tugevam aplaus kõlas 9.klassi toetuseks. Palju õnne kõigile! Ürituse korraldas algusest lõpuni õpilasesindus. Avatud oli ka kohvik, kuhu kõik õpilasesinduse liikmed oma küpsetisi müügiks olid toonud.