Sõbranädal meie koolis

Meie koolis on traditsiooniks saanud, et sõbrapäeva tähistame terve nädala. Häädemeeste Keskkooli Õpilasesinduse poolt korraldatud sõbranädalal oli välja hõigatud erinevad stiilid igaks päevaks ning jagus ka hulganisti erinevaid tegevusi. Näiteks oli esmaspäeval võimalus kõigil välja teha oma parima sõbrale ÕE sõbrakohvikus. Teisipäeval pidasime maha sõbraliku vastlatralli, kus võitmisest oli olulisem osavõtt ja sõbralik koosviibimine. Kolmapäeval saime sõbralikult kodus distantsõpet teha. Neljapäeval täitus koolimaja armastust, rahu ja sõprust kuulutavate hipidega ja reedel keerasime tempo maha ja pidasime pidžaamapäeva. Meil oli igatahes vägagi mõnus ja lõbus sõbranädal ning käesoleval nädalal läheme suure rõõmuga vastu saabuvale Eesti sünnipäevale ja suusavaheajale.