Reaalainete päev

16. jaanuaril tähistasime legendaarse matemaatikaõpetaja Peeter Sõrmuse auks reaalainete päeva koos Pärnu maakonna koolide õpilaste ja õpetajatega.

Õpilastele toimusid erinevad töötoad nt praktilise matemaatika töötuba õp Kalmeri juhendamisel, füüsika töötuba õp Pauli juhendamisel, Arduino töötuba IT-tugiõpilaste juhendamisel. Võistlusena toimus õp Krista juhendamisel sudoku töötuba. Päeva lõpus said kõik soovijad osaleda lego maailma töötoas õp Astridi ja IT-tugiõpilaste juhendamisel.

Õpetajad said, samal ajal kui õpilased töötubades osalesid, ise osaleda tehisintellekti koolitusel.

Suur – suur aitäh kõikidele osalejatele ning reaalainete päeva töötubade juhendajatele ja ka kõikidele abistajatele.