EUROOPA PÄEVA TÄHISTAMINE MEIE KOOLIS

Meie kooli õpilased osalesid reedel selle päeva auks korraldatud maakondlikus viktoriinis, mille teemaks oli Euroopa. Aitäh, õp Viktor Koop, huvitavate küsimuste koostamise eest!

Lisaks olime 5.-7. klassi õpilastega kutsutud rahvusvahelisele videokohtumisele, kus peale meie kooli olid esindatud õpilased Rumeeniast, Rootsist ja Hispaaniast. Kes milliselt maalt pärit on, selgus alles võistluse käigus äraarvamismängus. Lisaks mõistatamisele tutvustasid õpilased oma koole. Esitlused olid varem ette valmistatud videod. Kohtumine lõppes küsitlusega keskkonnas Mentimeter.com, kus õpilased väljendasid oma tundeid, mida tähendab nende jaoks Euroopa Liit.

Meie õpilased olid igati tublid ja julged ning väidetavalt pakkus see üritus põnevat vaheldust distantsõppe tavapärastele tundidele. Loodame, et kontaktid nende koolidega jätkuvad ka tulevikus!

Täname õp Rene Kurmi Euroopa päevale pühendatud ürituste korraldamise eest!