Digiõppepäev “GEEKS ON WHEELS” 8. mail 2018

Täna oli meie kooli 5.-10. klassi õpilastel digipäev, nimega GEEKS ON WHEELS. Selle viisid läbi noorteorganisatsiooni Microsoft User Group liikmed .
Ürituse põhieesmärk on suurendada huvi infotehnoloogia vastu ja tutvustada nooremale põlvkonnale uusi seadmeid ja lahendusi antud valdkonnast: nutitelefone, sülearvuteid, virtuaalreaalsust ning uut tarkvara.
Geeks on Wheels projekt loodi Microsoft Student Partnerite poolt ning organisatisooni MUG.ee liikmete poolt, mis ühendab aktiivseid tehnoloogiahuvilisi noori ning Microsofti. Peamiselt tegeletakse tehnoloogiateemaliste ürituste korraldamisega nii Tallinnas kui Tartus. Projekt on olnud väga edukas ning siiani on teadmisi jagatud juba üle 6000 õpilasele.