Häädemeeste Keskkooli Playback 06.04.2018

 

Reede õhtupoolikul tõi seltsimaja saali rahvast täis meie õpilasesinduse poolt korraldatud Playback.
Üritus oli lõbus lõpetus naljanädalale, kus huumorit jagus igale maitsele. Oli mitmeid originaalvideoid jäljendavaid etteasteid ning ka vahvat omaloomingut BoneyM-st Kihnu Virveni. 10. ja 11. klass üllatasid väga vaimukate lühifilmidega. Ürituse alguses esines 9. klassi bändi saatel aga ei keegi muu kui punkar Villu meie koolijuhataja Aule kehastuses!
I koha saavutas 11. klass esitusega Parmupillihullus” ning II koha 4. klassi tüdrukud esitusega Policeman”.
Kohviku küpsetiste sortimendi üle võis vaid imestada. Nende valmistamisega olid samuti veeva näinud meie õpilasesinduse liikmed.
Aitäh kõigile, kes meie lõbusasse õhtusse panustasid!

Fotod: Richard Aljaste