Tere!

Saadame infot toimunud ja planeeritavate sündmuste kohta:

Eelmisel nädalal:

Pärnumaa koolidel on juba teist aastat käsil põnevad koostööprojektid. Sel aastal on Häädemeeste Keskkooli koostööpartneriks Audru Kool. Esmaspäeval 23. jaanuaril sõitsid meie 7. kl õpilased Audrusse ning koos nende 7. klassidega toimus põnev päev täis füüsikat ja programmeerimist. Õpetajad Erkki Tempel, Tõnu Tamm ja Astrid Rosenberg viisid läbi põnevaid tunde. Järgmine ühine õpiüritus toimub juba pea ning siis tulevad Audru õpilased meile külla.

Sel õppeaastal on meil fookuses ringmajandus. Teisipäeval 24. jaanuaril rääkis Pärnumaa Arenduskeskusest Toomas Toodu meie õpilastele teemal “Ringmajandus ja innovatsioon” ning 27. jaanuaril Eesti Taastuvenergia Koja juhatuse liige Mihkel Annus taastuvenergeetika olemusest ja sisust – kus Eesti selles vallas praegu on ja kus võiks olla tulevikus.

24. jaanuaril toimus kooli hoolekogu kokkusaamine. Teemadeks koolimaja renoveerimisprojekt ning õpilaste, õpetajate, lapsevanemate head suhted ja koostöö.

* Algaval nädalal:

31. jaanuar Piirkondlik 7.-12. kl emakeeleolümpiaad. Osalevad 8. kl Helena Pärna, Laura Laine, 9. kl Taavet Allikas, Anette-Marie Õis.
3. veebruar kell 10 Terviseteemaline loeng seltsimajas 8. – 12. klassi õpilastele. Lektoriks rahvatervise spetsialist, Tabasalu Gümnaasiumi valikaine õpetaja ning õpilasmentor Liis Velsker.
3. veebruar kell 11 Toiduvalmistamise töötuba seltsimajas 10. klassi õpilastele. Juhendajaks Liis Velsker.
3. veebruar kell 10 – 12. Maleringi õpilastel külas Kajamaa kooli maleringi õpilased.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:
6. – 10. veebruar Külas Staicele kooli õpilased ja õpetajad.
7. veebruar Turvalise interneti päev.
NB! Elektrikatkestuse tõttu ärajäänud Sõrmuse päev: Häädemeeste valla koolide õpilastele toimuvad töötoad: programmeerimine (IT-tugiõpilased), veebiviktoriin (Astrid Rosenberg), sudoku lahendamise võistlus (Krista Hütt), ja CTF kübervõistluse koolitus (Oliver Kikas).
10. veebruaril kell 17.00 – 21.00 Häädemeeste valla 6. – 9. kl õpilastele Kabli Seltsimajas sõbrapäeva ball. Peo korraldavad meie 8. kl õpilased loovtöö raames.
13. veebruar kell 13.00-16.00 toimub Metsapoole põhikooli spordisaalis Häädemeeste KK ja Metsapoole PK 1.-5. klassi õpilaste sõbrapäeva pidu, mida viivad läbi Metsapoole PK 8. klassi õpilased loovtöö raames.
23. veebruar Vabariigi aastapäeva aktused: 9.00 7. – 12. klass ning 11.00 1. – 6. klass.
23. veebruar Vastlapäeva tähistamine: 9. – 12. kl õpilased Kütiorus.
7. märts 6.-7. klassi inglise keele olümpiaad
12. aprill 1. – 3. klass teatris Estonia vaatamas lasteooperit “Naksitrallid”.
13. aprill 8. – 9. klassi inglise keele olümpiaad.

KIIDAME JA TÄNAME!

25. jaanuaril toimus inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor gümnaasiumiõpilastele. Kiidame osalenud õpilasi: Siim Õitspuu, Alison Moora, Henri Kaldas ja täname õpetaja Rene Kurmi!

Soovime kõigile toredat Eesti kirjanduse päeva!