Mis toimus eelmisel nädalal?

Oktoobris tulid õpilasesinduse liikmed välja ettepanekuga, et tahaksid tähistada Halloweeni. See ei rõõmustanud koolis just kõiki, sest eks see üks võõras traditsioon ole ning tekkis küsimusi, et kas meil seda ikka vaja on. Jõudsime õpilastega kokkuleppele, et nende eestvedamisel tehakse üks päev koolimajas rõõmsamaks halloweeni kostüümidega, aga samas tähistatakse novembris ka meie traditsioonilisi rahvakalendri tähtpäevi – mardi- ja kadripäeva. Nii ongi olnud. 1. novembril nägime koolimajas hulgaliselt erilisi tegelasi, tehnoloogiatunnis tehti maske ning mardipäeval jooksid 5ndikud koos lapsevanemate ja õpetaja Triinuga marti ning 24. novembril korraldas õpilasesindus 1. – 4. klassidele kadritralli. Trall oli tõeliselt vahva ning suur tänu korraldajatele!

Mis toimub sel nädalal?

3. detsember kell 11 Häädemeeste seltsimajas 4. – 9. klassidele ERSO keelpillikvartetilt koolikontsert „Jõulud jõudvad“.

Eelinfot järgnevateks nädalateks:

6. detsember Loovtööde ja õpilasuurimiste esmane ülevaatamine

8. detsember kell 15  Kooli töötajate muusikaline pärastlõuna Häädemeeste seltsimajas.

21. detsember kell 15.00 jõulupidu 7. – 12. klassidele

22. detsember  kell 9.00 jõulupidu 1. – 3. klassidele

22. detsember  kell 12.00 jõulupidu 4. – 6. klassidele

23. detsember – 10. jaanuar   Koolivaheaeg

6. ja 25. jaanuar  Töötajate koolituspäevad: „Vaimne tervis õpilastel ja õpetajatel Covid-19 kriisis“.

KIIDAME JA TÄNAME!

Kiidame õpilasi, kes osalesid 26. novembril rahvusvahelisel inglise keele olümpiaadil: Sander Sipelga, Henry Näär, Romek Hanson, Hannes Jaakson, Karl-Magnus Pruul, Herman Sillat, Liisi Lemmik, Alison Moora. Täname inglise keele õpetajaid!