28. november

* Eelmisel nädalal:

Häädemeeste vallas katsetatakse esmakordselt kaasavat eelarvet ning eelmisel nädalal kuulutati välja ettepanekud. Meie õpilasesindus arutas, mida võiks piirkonnas parendada ning kõige rohkem leidis toetust idee rajada kooliaeda võrkpalliplats. Kindel on, et seda hakkavad väga palju kasutama nii meie kooli õpilased kui ka vallarahvas laiemalt. Ole hea ja palun vaata, millised ideed on välja pakutud kaasava eelarve raames ning anna hääl oma lemmikule: https://haademeestevald.kovtp.ee/

NB! Hääletada saavad kõik vähemalt 16-aastased vallaelanikud ning igaühel on kasutada 3 häält.

24. novembril toimus 1. trimestrit kokku võttev õppenõukogu. Lisaks õpitulemuste ülevaatamisele kinnitati kord, kuidas toimub meie koolis õpilaste toetamine.

25. novembril tähistati traditsiooniliselt kadripäeva. Õpilasesinduse eestvedamisel tantsisid, laulsid ja mängisid 1. – 5. klasside õpilased.

*Sel nädalal:

25. november – 2. detsember Erasmus+ projekti raames õpetajad (Aule Kink, Eeva Noni, Maris Rüütli) töövarjuks Norras Oppeidi koolis.

29. november Karjäärinõustamispäev 12. klassile
30. november Karjääriteemalised loengud 7.-9. klassile
30. november Rahvusvaheline võistlus BEST IN ENGLISH 8.-12.klassi õpilastele (14-19 aastastele).
2. detsember kell 13.00 Jõulukontsert söögisaalis 4. – 12. klassile: esinevad Olav Ehala ja Hanna-Liina Võsa.

2. detsember  Arvutiklassis toimub KüberNaaskli võistlus, kus osalevad järgmised õpilased: Lisete Haljasoks, Katrin Kurm, Henri Kaldas ja Sander Sipelga.

*Eelinfo sündmuste osas:

5. detsember  Töötajate ühine keraamika töötuba.

6. detsember  kell 17.00 Lastevanemate koolitus: “Mis ohud varitsevad last ja kuidas saab lapsevanem teda nende eest kaitsta?” Lektorid Andris Avamere ja Astrid Rosenberg.

7. detsember  1., 2. ja 3. klass Pärnu teatris Endla vaatamas lasteetendust “Tipp ja Täpp”.

Väljasõit kl 9. 50, etendus algab kl 11.00, tagasi u kl 13. 30.

7. detsember  Võistujoonistamine Eesti Rahva Muuseumis. Kunstikonkursil esindavad meie kooli Getter Juurikas (8.kl), Anette-Marie Õis (9. kl), Alison Moora ja Kristlin Ringas (11. kl).

20. detsember kell 16  jõulupidu 7. – 12. klassile

21. detsember kell 10  jõulupidu 1. – 6. klassile

5. – 6. jaanuar    Õpetajate koolituspäevad.
17. jaanuar kell 17  Lastevanemate koolitus: „Kuidas kuulata ja kuidas mitte kuulata last“. Lektor: Merike Angerjärv.

Jaanuar   Eesti Taastuvenergia Koja juhatuse liige Mihkel Annus tuleb räägib meie õpilastele taastuvenergeetika olemusest ja sisust, kus Eesti selles vallas praegu on, kus võiks olla tulevikus jne.


KIIDAME JA TÄNAME!

Meie kooli 3. klassi õpilased osalesid Tähekese joonistusvõistlusel “Minu kaisukaru portree” ning võitjaks osutus meie õpilane Marie Allikas! Palju õnne!

Õpilasesinduse ja õpetaja Heli Lanki eestvedamisel kogusime sooje kudumeid Ukrainasse saatmiseks. Täname kõiki häid inimesi, kes kudumeid tõid. Viisime kastitäie sooje esemeid MTÜ Slava Ukrainile, kes toimetab need Ukrainasse abivajajaile.

Täna on 1. Advent ning ka meie kool sai jõulukaunistused. Täname Indrek Nääri, kes tõi koolimajja kuusepuu ning kõiki teisi õpilasi-õpetajaid, kes aidanud kaasa mõnusa jõulumeeleolu loomisele!


Kutsume kõiki vaatama fotonäitust koolimaja fuajees. Žürii poolt said kõige rohkem hääli järgmiste õpilaste tööd: 

1.-3. klass: Laura-Liisa Nerep, Martaliis Raidmets, Pavel Marozau, Carmen Aljasmets, Johannes Allikas
4.-7. klass: Laura Jantson, Emily Ollep, Renar Roots, Ragnar Pesor, Sandra Kalmet
8.-12.klass: Rihard Tari, Aleksander Vainula, Katrin Kurm, Birgit Pill, Märten Teas, Keitlin Ein.

Informaatika tegevused, mis toimunud:

5. klass osales mini Negavatt võistlusel “Asjadesse uppuv maakera”. Maailmas ostetakse ja tarbitakse mitmesuguseid tooteid mõtlemata, kas neid ikka vaja on, mis asjadest hiljem edasi saab või mida need tervisega teha võivad. 5. klassi õpilased otsisid koos õpetaja Astrid Rosenbergiga lahendust ületarbimise probleemile.

10. klass osales 12. oktoobril 7.-12. klassi KüberPuuringu eelvõistlusel, kust edasi II vooru pääsesid Lisete Haljasoks, Katrin Kurm ja Helena-Liis Heliste.

07.-10. novembril osalesid 1.-2. klass üleriigilises veebiviktoriinis “Nutt tuleb peale”. Viktoriini eesmärgiks oli kaasata koolide õpilasi oma teadmisi ja oskusi proovile panema infootsingus.