Tere!

Head jüripäeva kõigile ning samuti head veteranide päeva! Tänasel päeval on nii ühe kui teise sündmuse raames mõelda paljutki.

Kahjuks on kogu meie kooliperel mõtetes ka üks eriti kurb sündmus. Eile lahkus meie hulgast pikaaegne Häädemeeste Keskkooli õpetaja ja koolijuht Raimu Pruul. Raimu andis meie kogukonnale ja koolile palju ning saame olla selle eest tänulikud. Avaldame kogu kooliperega kaastunnet lähedastele pereliikmetele…

Järgmisest nädalast, s.o 26. aprillist on lubatud kooli need õpilased, kel distantsil õppimisega raskusi. Õpetajad on juba varasemast neid õpilasi teavitanud. Kui õpilane tunneb, et soovib koolis õpetajate abi ja konsultatsiooni, palun õpetajaga ühendust võtta.

26. aprillist on lubatud alustada nende huviringidega, mis toimuvad õues. Seega saavad õpilased tulla järgmisest nädalast alljärgnevatesse huviringidesse: loodus- ja matkaring (T kell 13-14.30), discgolf (K kell 13-14.30), kaasaegne tants (R kell 14 nooremad õpilased ja kell 15 vanemad õpilased), vibu- ja ammuring (R kell 13 – 15), jalgpall. Küsimuste korral palun pöörduda huviringide juhendajate või minu poole.

3. maist on lubatud tavapärasele õppele koolimajas algklassid, s.o 1. – 4. klassi õpilased.

Parimate soovidega
Aule Kink