Eelmisel nädalal:

Kuulutasime välja fotovõistluse. Kuulutus lisatud. Lisatud on ka sügisluuletused, mille illustratsiooniks luuletusi ootame. Luuletuse võib ka ise valida.

Kui keegi vajab abi võistlustöö TERAsse laadimisel, siis õpetaja Astrid kindlasti aitab. Aitavad ka õpetajad Heli Lank, Kaire Laine ja Marika Ristmäe.

NB! 1. – 3. klassi õpilased võivad saata ilusa sügisfoto ka ilma luuletuseta.

Parimatele auhinnad!

Neljapäeval 13. oktoobril toimus juhtkonna koosolek. Teemad:

1. Lastevanemate koosolek muukeelsete õpilaste vanematele toimub 1. novembril kell 15.00.
  2. Kooli sünnipäeva tähistamine 21. oktoobril.
  3. Tegevused koolivaheaegadel: 24. ja 25. oktoobril viimased koolituspäevad sarjas “Autistlik ja ATH laps”. Koolitajaks Ivica Mägi ning teemadeks “Vaimse tervise hoidmine ja isiklik toimetulek” ja “Strateegiline planeerimine”.
  4. Aktuaalseks teemaks on muutunud internetiturvalisus. Kaasame politsei, et valgustada õpilasi ja lapsevanemaid internetis valitsevatest ohtudest.
  5. Valla kaasav eelarve. Mõtleme koos õpilastega, kas on mõni tore idee, kuis kasutada suurele hulgale valla inimestele kasulikult 10000.- eurot.
  6. Mured: e-sigarettide levik ja nutisõltuvus.

*Sel nädalal:

Kuulutame välja lauatennise võistluse. Alustame turniiriga 1. novembril. Huvilistel palume registreeruda selle nädala jooksul spordikeskuse administraatori juures.

17. oktoober 4. klass Pärnusse kontserdile “Lapseks olemise rõõm”

18. oktoober Pärnu- ja Raplamaa Ettevõtlike Koolide seminar ja edulugude tunnustamine. Meie edulugu: INTEGRA projekti raames õpilaste poolt läbiviidud töötoad. Seminaril osalevad õpilased: Evelin Kurm, Anette-Marie Õis, Timmu Kiiver, Taavet Allikas, Siim Õitspuu, Jürgen Pinta, Henri Kaldas, Henry Näär, Heivi Lepik.

20. oktoober kell 9.00 SA Pärnu haigla poolt elustamise koolitus 9. – 12.kl õpilastele.

21. oktoober Kooli sünnipäeva tähistamine:

10.00 Aktus/bankett 1. – 6. klassile

12.00 Aktus/bankett 7. – 12. klassile

*Eelinfo sündmuste osas:
24. – 30. oktoober Koolivaheaeg

24.-25. oktoobril õpetajate koolitus “Autistlik ja ATH laps koolis.”
24.– 29. oktoober Erasmus+ projekti raames õpetajad (Liie Juhkam, Viktor Koop, Gäthlyn Kukk) töövarjuks Soomes, Salo koolis.

1. november   Fotovõitluse tähtaeg.

4. november   Kooliöö, korraldajaks õpilasesindus. Teema: müstilised olendid.
7. november – 11. november Erasmus+ projekti raames õpetajad (Rene Kurm, Ülle Iir, Marika Ristmäe) töövarjuks Ungaris.

9. november kell 16.00 Lastevanemate koosolek/koolitus: “Mis ohud varitsevad last ja kuidas last nende eest kaitsta?”

18. november 7., 8., 9.klass Pärnu kontserdimajas etendust “U-tube” vaatamas.

29. november  Karjäärinõustamispäev 12. klassile

30. november  Karjääriteemalised loengud 7.-9. Klassile

30. november  Rahvusvaheline võistlus BEST IN ENGLISH 8. ja 9. kl õpilastele.

KIIDAME JA TÄNAME

Õpetaja Aira Rahu, kes koos pikapäevarühma õpilastega riisus kooliaias lehti kokku, et meie kooliaed oleks ilusam.