Eelmisel nädalal:

Tähistasime õpetajate päeva. 5. oktoobril olid 11. – 12. klassi õpilased õpetajateks ning õpetajad olid samal ajal huvitavas vestlusringis. Dokumentaalfilmide looja ning kaua-aegne õppejõud Kersti Uibo rääkis oma põnevast elust.

6. oktoobril viis legendaarne trummimees Jaan Kirss 1. – 4. klassi õpilastele läbi löökpillide töötoa. Videod ja fotod lisatud.

6. oktoobril  toimus Ettevõtliku Kooli võrgustiku raames maakondlik õpilaste inspiratsioonipäev Kilingi-Nõmmes. Osalesid õpilased: Evelin Kurm, Heivi Lepik, Kaidi Siim, Henri Kaldas, Alison Moora, Katrin Kurm, Helena-Liis Heliste, Mia Parik, Marcus Maddison, Klaudia Ringas, Maria Lota Kool, Kerlin Tšetsin ja Keitlin Ein.

Toimusid põnevad loodusretked. 8.-9. kl õpilastel oli õppekäik Otepääle ja Vapramäele ning 4.-6.kl õpilased linnupäeval Kablis.

*Eelinfo sündmuste osas:
18. oktoober Pärnu- ja Raplamaa Ettevõtlike Koolide seminar ja edulugude tunnustamine. Meie edulugu: INTEGRA projekti raames õpilaste poolt läbiviidud töötoad.
20. oktoober kell 9.00 SA Pärnu haigla poolt elustamise koolitus 9. – 12.kl õpilastele.
21. oktoober Kooli sünnipäeva tähistamine.
24. – 30. oktoober Koolivaheaeg

24.-25.oktoobril õpetajate koolitus “Autistlik ja ATH laps koolis.”
24.– 29. oktoober Erasmus+ projekti raames õpetajad töövarjuks Soomes, Salo koolis.

1. november   Fotovõitluse tähtaeg.

4. november Kooliöö, korraldajaks õpilasesindus. Teema: müstilised olendid.
7. november – 11. november Erasmus+ projekti raames õpetajad töövarjuks Ungaris.

KIIDAME JA TÄNAME

4. oktoobril tähistati õpetajate päeva Pärnumaal ning tunnustati aasta haridustöötajaid. Pärnumaa aasta tugispetsialisti tiitli sai meie logopeed-eripedagoog Maris Rüütli. Täname Marist, et meie õpilastele toeks oled ning soovime Marisele palju-palju õnne!