Tere!

Suvevaheaeg tuleb aina lähemale. Jäänud on veel viimased päevad ning pidulikud aktused. Homme, s.o 11. juunil saavad lõputunnistuse 1. – 8. klassi ja 10. – 11. klassi lõpetajad ning 18. juunil põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajad. Mõnel õpilasel on veel õppetöös võlgnevusi, aga usume, et saame ka need peagi likvideeritud.

Kooliaasta on olnud keeruline, aga suvi annab võimaluse välja puhata. Loodame koos, et järgmisel õppeaastal saame elada tavapärasemat koolielu ning viirushaigus ei sega enam meie igapäevast elurütmi.

Raamatukoguhoidja Ave koostas kooli kodulehele suvelugemisnimekirja “Loe oma rõõmuks!”

https://haademeeste.edu.ee/koolilugemine   Need on raamatukoguhoidja soovitused, mis ei kohusta mitte millekski. Et kui keegi tunneb korraga keset suve, et loeks midagi, aga ei tea, mida. Siis ju hea kodulehelt vaadata ja Häädemeeste raamatukokku minna.

Lisaks on kodulehel raamatukogu nupu all rubriik Lugemissoovitused, kus 3. klassi õpilased raamatuid soovitavad. Neid sobib väga hästi ka 4.-6. kl õpilastel lugeda.

Õpihuvilaagris osalemiseks avaldas soovi 50 õpilast. Plaanis on korraldada kaks laagrit: 1. – 6. klassile 16. – 18. augustil ning 7. – 12. klassile 25. – 27. augustil.  Esitame taotluse ministeeriumile ja loodame, et meie laagrid saavad toetust ning saame need augustis korraldada. PALUN kõikidel õpilastel, kes laagrisse registreerunud vaadata infot kooli kodulehelt ja augustis külastada ka Stuudiumi. Kui kõik läheb hästi, siis saavad olema õpilastel väga põnevad päevad!

Meil on suur rõõm, et meie õpilased hoolivad oma koolimaja ümbrusest ja jätkame traditsiooni ning õpilased tulevad suvisel koolivaheajal aiatööle. Ajad on järgmised: 14. juuni – 18. juuni 7. ja 8. klass; 28.juuni – 2. juuli 2. ja 3. klass; 5.– 9.juuli 4. ja 6. klass; 12.– 16.juuli 4. ja 5. klass; 2. – 6. august 3. ja 2. klass; 16. – 19. august 5. ja 7. klass; 23. – 27. august 6. ja 8. klass. Aiatöö toimub kell 9.00 – 12.00. Kogunemine vanemate õpilaste ukse juures. Aiatöölisi juhendab Virge Mägi, kontakttelefon 5562 7685. Vihmase ilmaga palume mitte tulla.

Kooliaasta lõpu kalender

11. juuni   Kell 8.15 lõpuaktus 1. – 8. ja 10. – 11. klassile spordikeskuses, millele järgneb klassijuhatajatund.
12. – 13. juuni  10. klassi matk Põlvamaale.
14. – 15. juuni  Täiendav õppetöö.
16. juuni Kell 9 Õppenõukogu (9. ja 12. klass, täiendav õppetöö).
16. juuni Kell 10 – 14 Töötajate aastalõpu koosviibimine kooliaias.
18. juuni Lõpuaktused: kell 12.00 9. klass; kell 15.00 12. klass
NB! Külalistel palun kanda lõpuaktustel maski.