10. aprill 2023

* Eelmisel nädalal:

Oleme teinud koolis väiksed ümberkorraldused ruumide osas, kuna varasemalt osutas meile kooliõe teenust Häädemeeste Perearstikeskus, aga peagi asub koolimajja tööle kooliõde. Terviseameti esindaja käis üle vaatamas kooliõe kabinetti. Mõned asjatoimetused veel ja peagi on meil koolis hea kooliõde. Hakkab esialgu kindlasti koolimajas olema ühel päeval nädalas: kolmapäeviti, aga vajadusel ka teisipäeviti. Kooliõe ülesandeid saavad huvilised lugeda siit:

NB! Koolimajas paremaks orienteerumiseks on teinud 9. kl õpilased õpetaja Triinu juhendamisel ustele uued ilusad sildid. Usun, et kõik leiavad vajalikud ruumid üles.

6. aprillil käisid 6.-7. klassi õpilased KIKi õppekäigul Pernova Hariduskeskuses. Pildid lisatud.

* Algaval nädalal:

12. aprill 1. – 3. klass teatris Estonia vaatamas lasteooperit “Naksitrallid”.

13. aprill  6. – 7. klassi inglise keele olümpiaad.

14. aprill 13.00  Päästeameti koolitus gümnaasiumile: hädaolukordadeks valmistumine.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

17. – 21. aprill  Erasmus+ projekt “Kaasav haridus ökoloogiaõpetuse kaudu”. Külas Divina Pastora kool Hispaaniast Monovari linnast.

18. aprill    Abiturientide lõpukell

18. aprill 13.00  Töötajate tuleohutusalane koolitus.

19. – 20. aprill  Pärnumaa koolijuhid Järvamaal ja Lääne-Virumaal

21. aprill 9.00 – 10.45  Punase Risti poolt esmaabikooltus 8. klassile.

24. aprill 12. klassi eesti keele riigieksam.

24. aprill – 1. mai  Kevadvaheaeg.

2. mai ja 4. mai  12. klassi inglise keele eksam.

4. mai  1.-2. klassi KIKi õppekäik Tipu Looduskooli

11. – 13. mai  Riigikaitse välilaager.

17. mai   12. klassi matemaatika riigieksam.

18. mai 12.00 lähevad 9. – 11. kl õpilased õppekäigule ja teatrietendusele Tallinnasse.

20. mai   Perepäev

23. mai  3.,4.,5. klassi KIKi õppekäik Võrtsjärve õppekeskusesse.

KIIDAME JA TÄNAME!

Alati on suur rõõm, kui vilistlased kooli külastavad. Eelmisel nädalal tuli meile külla ettevõttest Rapala Maarja Viet ning tõi õpilastele tehnoloogiatundideks toredaid materjale.