Neljapäeval 3. juunil toimus koolis spordipäev. Kooli Facebooki lehelt saab iga huviline vaadata fotoreportaaži päevast. Toimus palju toredaid sportlikke tegevusi. Täname õpilasesindust, 11. klassi ja loomulikult ka õpetaja Laurit!

Laupäeval 5. juunil toimus Häädemeestel Põhja-Liivimaa Festival. Kiidame ja täname õpilasesindust, kes pidas festivalil kohvikut. Rõõm oli näha õpilasi tublisti toimetamas! Suur tänu ka õpetaja Helile!

PALUN kõikidel õpilastel vastata küsimustikule, kas on soovi osaleda augustis laagris ja mõnes põnevas õpitoas. Palun vastata ka siis, kui ei ole soovi osaleda. Kool saab küsida ministeeriumilt õpilastele huvitavateks tegevusteks raha, aga soovime teada, kas ja mille vastu tunnevad õpilased huvi.

Küsitluse link on siin:

Tänan neid õpilasi, kes juba on vastanud!

Kooliaasta lõpu kalender

8. juuni kell 13.00 õppenõukogu
9. juuni   Põhikooli lõpueksam õpilase poolt valitud aines
10. juuni  Põhikooli lõpueksam õpilase poolt valitud aines (inglise keel, suuline)
9. ja 10. juuni: tegevused koos klassijuhatajaga ja projekt SAVI

9. juuni:
projekt SAVI 7. – 10. klassi õpilastele: keraamika töötuba kell 9 – 14.
projekt SAVI 7. – 10. klassi õpilastele: saviteraapia töötuba. Väljasõit Viljandimaale kell 8.30.
projekt SAVI 7. – 10. klassi õpilastele: pitsaahju töötuba kooliaias: kell 9 – 14.
10. juuni:
Projekt SAVI 7. – 10. klassi õpilastele: pitsaahju töötuba kooliaias: kell 9 – 14.

11. juuni   Kell 8.15 lõpuaktus 1. – 8. ja 10. – 11. klassile spordikeskuses, millele järgneb klassijuhatajatund.
12. – 13. juuni  10. klassi matk Põlvamaale.
14. – 15. juuni  Täiendav õppetöö.
16. juuni Kell 9 Õppenõukogu (9. ja 12. klass, täiendav õppetöö).
16. juuni Kell 10 – 14 Töötajate aastalõpu koosviibimine kooliaias.
18. juuni Lõpuaktused: kell 12.00 9. klass; kell 15.00 12. klass
NB! Külalistel palun kanda lõpuaktustel maski.