Eelmisel nädalal:

31. jaanuaril toimus seminar värsketele Erasmus+ õpirände akrediteeringu saanud üld- ja täiskasvanuharidusasutustele. Õpirände akrediteeringu taotlusvoor leidis aset juba 2022. aasta oktoobris. Seminaril said akrediteeringu saanud asutused Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri juhataja Rait Toompere käest pidulikult akrediteerimistunnistuse ning Erasmus+ programmi 35. juubeli auks välja antud meenemündi. Erasmus+ õpirände akrediteeringut saab taotleda vaid kord aastas ja seda võib pidada kvaliteedimärgiseks. Akrediteeringu pälvinud asutused on valmis panustama nii oma töötajate kui õppijate arengusse ja pädevuse tõstmisesse ning selle Erasmus+ perioodi lõpuni ongi neile õpirände toetus garanteeritud.

Akrediteeringu sai ka Häädemeeste Keskkool. Oleme rahvusvahelist koostööd teinud edukalt 10 aastat ning jätkame seda põnevat teekonda.

Lottemaa kuulutas välja leiutajate konkursi. Kel huvi osaleda, siis kogu info siin:

* Algaval nädalal:

6. – 10. veebruar   8. kl õpilase Karolina Põslari loovtöö raames on meil külas Staicele kooli 5 õpilast ja 2 õpetajat.

7. veebruar   Turvalise interneti päev.

NB! Elektrikatkestuse tõttu ärajäänud Sõrmuse päev:  Häädemeeste valla koolide õpilastele toimuvad töötoad: programmeerimine (IT-tugiõpilased), veebiviktoriin (Astrid Rosenberg), sudoku lahendamise võistlus (Krista Hütt), ja CTF kübervõistluse koolitus (Oliver Kikas).

8. – 14. veebruar  Õpilasesinduse poolt korraldatav sõbranädal:

8.veebruar on stiilipäev: filmitegelased.

9.veebr. on “kaksikute” päev.

10. veebr. traditsiooniline sõbra otsimise mäng, fotograaf teeb sõbrapilte.

13. veebruaril korraldavad Heivi, Kaidi ja Anette vahetundide ajal mänge.

14. veebruaril kutsume kõiki kooli riietatuna võimalikult punasesse.

10. veebruar   Piirkondlik füüsika olümpiaad gümnaasiumile. Meie kooli esindab Margo Raudsepp.

10. veebruaril kell 17.00 – 21.00 Häädemeeste valla 6. – 9. kl õpilastele Kabli Seltsimajas sõbrapäeva ball. Peo korraldavad meie 8. kl õpilased Laura Laine, Karola – Maret Kivimurru ja Klaudia Ringas oma loovtöö raames.

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

13. veebruar kell 13.00-16.00 toimub Metsapoole põhikooli spordisaalis Häädemeeste KK ja Metsapoole PK 1.-5. klassi õpilaste sõbrapäeva pidu, mida viivad läbi Metsapoole PK 8. klassi õpilased loovtöö raames.

18. veebruar  Piirkondlik kunstiolümpiaad. Kooli esindavad Getter Juurikas (8. kl), Anette-Marie Õis (9. kl), Rute-Marie Maddison (10. kl). Toimumiskoht: Kilingi-Nõmme Gümnaasium.
21. veebruar   4. ja 5. klass teatris Ugala vaatamas etendust “Laste hotell”.

21. veebruar 13.00  Ühiskonnaõpetuse tund gümnaasiumile: Riigikogu valimised – valimisdebatt. Osalevad ka Riigikogusse kandideerivad poliitikud.

23. veebruar   Vabariigi aastapäeva aktused: 9.00 7. – 12. klass ning 11.00 1. – 6. klass.

23. veebruar   Vastlapäeva tähistamine: 9. – 12. kl õpilased Kütiorus.

24. veebruar kell 7.32  Pidulik lipuheiskamine koolihoovis.

7. märts   6.-7. klassi inglise keele olümpiaad

17. märts  Käsitöö ja kodunduse olümpiaad. Osaleb Anette-Marie Õis.

12. aprill 1. – 3. klass teatris Estonia vaatamas lasteooperit “Naksitrallid”.

13. aprill  8. – 9. klassi inglise keele olümpiaad.

17. – 21. aprill  Erasmus+ projekt “Kaasav haridus ökoloogiaõpetuse kaudu”. Külas Divina Pastora kool Hispaaniast Monovari linnast.

KIIDAME JA TÄNAME!

25. jaanuaril toimus inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor gümnaasiumiõpilastele. Kiidame osalenud õpilasi: Siim Õitspuu, Alison Moora, Henri Kaldas ja täname õpetaja Rene Kurmi!

Tulemused: maakoolide 10. klassi õpilaste hulgas Siim Õitspuu 2. koht, 11. klassi õpilaste hulgas Alison Moora 2. koht, 12. klassi õpilaste hulgas Henri Kaldas 3. koht.

Bioloogia olümpiaadi piirkonnavoorus gümnaasiumiõpilastele saavutas maakoolide gümnasistide hulgas Henry Näär 2. koha. Kiidame õpilast ja täname õpetaja Ülle Valgit!

Piirkondlik 7.-12. kl emakeeleolümpiaad toimus 31. jaanuaril. Kiidame osalenud õpilasi: Helena Pärna, Laura Laine, Taavet Allikas, Anette-Marie Õis ning täname õpetajaid: Kaire Laine, Silvi Murulauk.

3. veebruaril olid meil külas Harjumaalt Kajamaa koolist 5 noort malemängijat koos nende juhendaja Jaan Urgasega. Tegime turniiri ning meie poolt osalesid: Hendrik Allikas, Renar Roots, Sander Song, Ragnar Pesor, Juss Sipelga. Meie maletajad olid väga tublid ja neil õnnestus  võita kõik mängud. Rõõm!

Laupäeval 4. veebruaril olid koolimajas koos õpetaja Katriniga 3. klassi õpilased ja nende vanemad. Lihvisid ja värvisid klassis laudu. Kiitus õpilastele ja suur-suur tänu lapsevanematele!

5. veebruaril osales Anette-Marie Õis Haapsalus Ilon Wiklandi nimelise kunstikonkursi näituse avamisel Ilon Wiklandi muuseumis. Kiidame õpilast ja täname õpetaja Marika Ristmäed!