* Eelmisel nädalal

Teisipäeval 30. mail kõlas lõpukell meie 9ndikele. Kohtuti oma esimese õpetajaga, toimus ilus aktus, kooliaeda istutati õunapuu, 3. korruse lakke jäeti enda käe jälg ning mh tehti ka tore video: https://www.facebook.com/HaademeesteKK/videos/203549942564789

Põhikooli hakkab läbi saama. Enne seda aga tuleb veel teha põhikooli lõpueksamid. Reedel 2. juunil oli esimene eksam – eesti keeles. Algaval nädalal on eksam matemaatikas ning järgmisel nädalal valikaines. Soovime teile edukat lõpuspurti!

Viimast korda sel õppeaastal kogunesid kooli hoolekogu ja õpilasesindus. Õpilasesindus vaatas tagasi lõppenud aastale ning oli põhjust rahuloluks. Tehtud on ju palju. Suur tänu teile aktiivse panustamise eest meie koolielu paremaks tegemisel! Sel aastal kuulusid õpilasesindusse ja on kiitust väärt: Bairon Moora, Janno Blunfeldt, Kristiana Murulauk, Grettelis Vesik, Nora Varik, Hendrik Allikas, Karolin Saarts, Ragnar Pesor, Oskar Klein, Marcus Maddison, Nemo Tuuling, Mia Parik, Anette-Marie Õis, Katrin Kurm, Helena -Liis Heliste, Evelin Kurm, Alison Moora, Heivi Lepik, Kaidi Siim, Henri Kaldas.

Aastat kokkuvõtval koosolekul vaadati ühiselt üle kodukorra muutmisettepanek. Kodukorra muutmist arutas ka hoolekogu. Kui senini on kodukorras punkt, et õpilase puudumisest ja selle põhjusest teavitab Stuudiumi kaudu lapsevanem, siis nüüdsest teavitab 12. klassi õpilane ise oma puudumisest ja selle põhjusest.

* Algaval nädalal:

5. juuni  7. klassi komplekseksam loodusainetes

5. juuni kell 8.00  11. kl uurimistööde  kaitsmine

5. juuni kell 8.30 8. klassi loovtööde kaitsmine

5. – 7. juuni  12. klassi lõpureis Rootsi.

6. juuni kell 8.00  10. kl üleminekueksam (inglise keel, geograafia)

7. juuni  9. klassi lõpueksam matemaatikas

7. juuni 10.00 – 12.00 Kevadine spordipäev 1. – 5. klassile.

8. juuni kell 14.00 õppenõukogu 1. – 8. ja 10. – 11. klassile

8. juuni  Ukraina õpilaste ja IT-tugiõpilaste väljasõit Tartusse AHHAA keskusesse

9. juuni   Klassiekskursioonide päev

* Eelinfo tulevaste sündmuste osas:

12. juuni 9. klassi lõpueksam – valikaine

12. juuni kell 10.00 Häädemeeste seltsimajas film „Lapsmasin“. Pilet 3 eurot.

13. juuni 9. klassi lõpueksam – inglise keele suuline eksam

13. juuni   Lõpuaktused: 1.- 8. klass ning 10. – 11. klass.

15. juuni kell 17.00 Võimalus osaleda Häädemeestel orienteerumisneljapäevakul. Start ja finiš meie kooli parklas. Täpsem info siin: https://www.okwest.ee/

16. juuni 12.00 Õppenõukogu 9. ja 12. klassile

16. juuni kell 14.00 Kabli Seltsimajas Häädemeeste valla tublimate lõpetajate vastuvõtt. Vastuvõtule on kutsutud: 12. klassist Henri Kaldas, Henry Näär, Heivi Lepik. 9. klassist Taavet Allikas, Timmu Kiiver, Margaret Pajuväli, Mia Parik, Hugo Sipelga, Annaliisa Suigusaar, Aleksander Vainula, Triin Viire, Anette-Marie Õis.

19. juuni – 3. juuli  Noorte kunstinäitus “Kõlapilt” toimub Noorte Laulu- ja Tantsupeo ajalisel perioodil Tallinna linnaruumis ca 10 erineval alal. Näitusel on 100 kooli õpilaste tööd. Häädemeeste Keskkooli esindavad Getter Juurikas ja Anette-Marie Õis oma kunstitöödega.

21. juuni Lõpuaktused: 9. klass kell 12.00 ja 12. klass kell 15.00

KIIDAME JA TÄNAME

27. mail toimus Häädemeeste Keskkooli rajal discgolfi turniir. Kiidame kõiki osalejaid: Meelis Põliste, Kauri Põliste, Frederik Tammann, Märten Teas, Ken Mägi, Sander Vanker, Kenert Grahv, Merki Juninen, Andreas Artma, Kerlin Tšetsin, Robin Avamere, Janno Brunfeldt, Albert Sepp, Nemo Tuuling, Hanna Sepp.

Meelis Põliste – meeste arvestuses 1. koht

Kerlin Tšetsin – naiste arvestuses 1. koht

Ken Mägi – 6. – 9. kl poiste arvestuses 1. koht

Sander Vanker – 6. – 9. kl poiste arvestuses 2. koht

Nemo Tuuling – 6. – 9. kl poiste arvestuses 3. koht

Kenert Grahv – 1. – 5. kl poiste arvestuses 1. koht

Merki Juninen – 1. – 5. kl poiste arvestuses 2. koht

Janno Brunfeldt – 1. – 5. kl poiste arvestuses 3. koht

Hanna Sepp – 1. – 5. kl tüdrukute arvestuses 1. koht

Meil on väga hea meel teha koostööd Häädemeeste Muusikakooliga. See on suurepärane võimalus meie õpilastele saada kodu lähedal pilliõpet ja väga hea muusikaline haridus. Neljapäeval 1. juunil oli Muusikakoolis lõpuaktus ja sel õppeaastal olid tublid lõpetajad meie 7. klassi õpilased Kiur Joosep Pihlak ja Artur Laagus.

Täname lapsevanem Marju Paasi, kes oli reedel 2. juunil koolimajas, ning tutvustas 4. – 8. klassi õpilastele mesilaste tegemisi ja toimetamisi!