* Eelmisel nädalal:

Pühapäeval 3. detsembril on veel viimane võimalus anda oma hääl valla kaasava eelarve hääletusel: https://www.volis.ee/gvolis/osale/index/1105?kid=12671

Pühapäeviti toimub meie spordikeskuses tore sari: kiirusliku vastupidavuse tšempionaat. Järjestikku kuuel pühapäeval on kõik teretulnud spordikeskusesse kell 13-16 kas võistlema või ka niisama spordist rõõmu tundma!

RMK Kabli külastuskeskuses on jõulukuu esimesel ja teisel nädalavahetusel võimalus üheskoos päkapikkudega looduses seigelda, jõuluvalgust imetleda, looduslikust materjalist jõulukaunistusi meisterdada ning loomulikult kohtuda ka jõuluvanaga. Reedel 1. detsembril seiklesid Kablis 1. klass koos õpetajate Ele Linkmanni ja Saima Kanguriga. https://www.rmk.ee/joulud-metsas-2023/mis-toimub/kabli

* Sel nädalal:

Esmaspäeval 4. detsembril toimub õpilasesinduse advendikohvik. Õpilasesinduse liikmed küpsetasid ja hakkavad müüma piparkooke. Kogutakse raha KooliÖÖ jaoks, mis arvatavasti toimub jaanuaris.

Teisipäeval 5. detsembril kell 12.00-15.00 Kübervõistlus, kus osalevad Erik Selge, Mattias Grossthal, Aaron Juurikas, Nemo Tuuling

Kolmapäeval 6. detsembril 9. klass alates 10.30 õppekäigul Pärnus. Pärnu muuseumi haridusprogramm ja kinokülastus.

Neljapäeval 7. detsembril 4. klass Pärnus: külastatakse raamatukogu ja Punast Torni.

Reedeti on kell 9.45 spordikeskuses võimalus meie gümnasistide juhendamisel tantsida.

Reedel 8. detsembril  1. – 3. klass teatris Ugala, vaatamas etendust „Prints ja kerjus“. Etendus algab kell 11.

Reedel 8. detsembril kell 16.00 – 20.00   Mängudeõhtu Häädemeeste Seltsimajas 7. – 9. klassile.

*Eelinfo sündmuste osas:

11.-12. detsember  Pärnumaa Ettevõtlike Koolide õppereis Lääne Virumaale. Osalevad Heli Lank ja Ülle Iir.

13. detsember  6. klass vaatamas teatris Endla etendust „Kurjus“.

19. detsember  Jõulupidu 7. – 12. klassile

19. detsembril 8. klassi kooliöö.

20. detsember  Jõulupidu 1. – 6. klassile

9. jaanuar   5. ja 6. klass Tartus, vaatamas Vanemuise teatris etendust „Vennad Lõvisüdamed“.

15. – 19. jaanuar Reaalainete nädal: 16. jaanuar  Reaalainete ehk Sõrmuse päev, 19. jaanuar  VõrguÖÖ

26. jaanuar    9. klass Ugalas vaatamas muusikali “ONCE”.

12.-16.veebruar   Inglise keele/ saksa keele / muusika õpetaja (Austraalia/Austria) praktikant koolis.

15. – 19. aprill. Erasmus+ õppereis Hispaaniasse

KIIDAME JA TÄNAME

Reedel  1. detsembril toimus konkursi „Koidulauliku valgel“ maakondlik voor. Häädemeeste Keskkooli esindasid 6. kl õpilased: Kristiana Murulauk, Mirjam Marii Näär, Grete Lepik. 5.-6. kl vanuseklassis sai Grete Lepik III koha. Kiitus õpilastele ja tänu juhendaja Minoret Miisnale.

Neljapäeval 30. novembril osales MUBAs noorte pianistide konkursil „Eesti Kõla“ väga tublilt meie 4. klassi õpilane Elina Liiva. Kiitus õpilasele ja tänu juhendajale, Muusikakooli õpetaja Vaike Väljamäele.

Pühapäeval 3. detsembril toimusid Häädemeeste Keskkoolis malevõistlused. Kiitus tublidele osavõtjatele: Hendrik Allikas, Renar Roots, Ragnar Pesor.

Tänasel esimesel advendil saame rõõmustada, et meie koolimaja on imelises jõulurüüs. Suur aitäh meie ettevõtluse õpilastele, kes õpetaja Lenne Suigusaare juhendamisel on koolimaja nii kauniks teinud!  Täname ka õpetaja Triin Türki, kes koos õpilastega on kooli sisehoovi paigutanud jõulukaunistused ja lindude söögimajad. Maja perenaine Monika Jantson ja töömees Margus Maddison on loomulikult ka abiks kaunistuste ülessättimisel. Suur tänu! Ning eriline tänu vilistlasele Peeter Lorentsile, kes koos Jürgen Lepiku isaga tõid koolimajja imetoreda kuusepuu!

Ilusat alanud jõulukuud kõigile!