Tere ja head uue kooliaasta algust kõigile!

Suveilm on sel aastal pakkunud põnevaid väljakutseid. Usun, et kõik on saanud pisutki puhata ning alustame uut kooliaastat rõõmuga.  Jagame infot algavaks kooliaastaks.

STUUDIUM

Tuletan meelde, et kogu õppeinfo on Stuudiumis. Stuudiumisse sisselogimine aadressil haademeeste.ope.ee  Stuudiumis on oma konto nii õpilasel kui lapsevanemal. Mure ja/või küsimuste korral pöördu kooli haridustehnoloogi poole: astrid.rosenberg@haademeeste.edu.ee

PÄEVAKAVA

Õppealajuhataja on saatnud Stuudiumis tunniplaani. Väikseid muutumisi võib tulla, aga üldiselt tunniplaan kenasti paigas. Jätkuvalt on meil tundide ajakava selline, et kõik vahetunnid (v.a viimane vahetund) klasside õhutamiseks 15-minutilised:

8.00  –  8.45     1. tund

8. 45 – 9.00     Sööklas kõigil võimalus süüa putru.

9.00 – 9.45       2. tund

10.00  –  10.45    3. tund

10.45 – 11.00    Lõunasöök 1. – 6.klassi õpilastele.

11.00  –  11.45   4. tund

11.45  –  12.00  Lõunasöök  7. – 12. klassi õpilastele.

12.00  –  12.45   5. tund

12.45 – 13.00  Vahetund, mil sööklas pakutakse puuvilju.

13.00  – 13.45    6. tund

13.55  –  14.40   7. tund

Pikapäevarühma ajakava saab paika nädala alguses. Palun kiiresti kõikidelt 1.-4. klassi vanematelt, kelle laps hakkab käima pikapäevarühmas, vastavaid avaldusi. Blankett lisatud.

NB! 1. – 4. kl õpilased ei ole omapäi koolimajas pärast tundide lõppu. Kui oodatakse mõnd huviringi, siis ikkagi ollakse pikapäevarühmas.

KiVa

Eelmisel õppeaastal liitusime programmiga Kiusamisvaba Kool. Täpsemalt saab lugeda Kiusamisvaba Kooli programmist siit: https://kiusamisvaba.ee/  Infot jagavad ka klassijuhatajad ja meie KiVa tiim: Eeva Noni, Ülle Iir, Ave Varik. Sel aastal tunniplaanis KiVa tunnid 1. – 6. klassile.

ERASMUS
Jätkame rahvusvahelist koostööd. Sel aastal plaanis:
17. – 23. september 5 õpilast ja 2 õpetajat Lätis
November 5 õpilast ja 2 õpetajat Saksamaal
Veebruar 2024 Saksa õpilased meil külas
Aprill 2024 5 õpilast ja 2 õpetajat Hispaanias
NB! Õpilased ja õpetajad, kes soovivad rahvusvahelises koostöös osaleda, palun andke endast märku. Infot koondab ja rahvusvahelist koostööd juhib Heli Lank.

Huviharidus

Kui tunniplaan kindlalt paigas, saame uuest nädalast hakata kokku leppima ka huviringe.

Palume, et arutaksite kodus, millises huviringis on soov hakata käima ning andke sellest võimalikult kiiresti teada. Kõige kergem on teavitada siin küsitluse kaudu:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeS7djGeWyezXnHjB5Jq4D8Gg1LMPoxz7SH67M2gJ8ihJzO_Q/viewform?usp=sf_link

Samuti andke teada, kui kellelgi on soov tegeleda mingi huvialaga, mida senini võimaldatud pole. Eelmisel õppeaastal olid Häädemeestel järgmised huviringid: pilliring, võrkpall, jalgpall, jõusaal, male, ujumine, lauatennis, keraamika, kunst, noorkotkad ja kodutütred, robootika, tants, tehnoloogia ning huviliste korral nendega ka jätkame.

Õpilasesindus

Iga klassi esindaja õpilasesindusse sai valitud esimesel koolipäeval. Õpilasesinduse tegevust juhendab Aigi Treumuth. Kokkusaamised hakkavad toimuma kolmapäeviti vahetundidel klassiruumis 24.

*Eelinfo sündmuste osas:

13. september kell 17.00 Lastevanemate üldkoosolek, hoolekogu liikmete valimine

17. – 23. september  Erasmuse projekt: õpilased Lätis

23. september  Osalemine “Maal elamise päeval”: ÕE teeb kohviku.

TÄNAME kõiki õpilasi, kes suvel käisid aiatööl ning aitasid kooliaeda korras hoida!

NB! Häädemeeste Keskkooli logoga tooteid saab osta aadressilt koolivorm.ee

kasutajanimi: häädemeeste

parool: kool

Ilusat kooliaasta algust kõigile!

Aule Kink