1. Möödunud nädalal saime ootamatu teate, et kõik koolid lähevad esmaspäevast 14. detsembrist kuni koolivaheajani distantsõppele. Õnneks oleme selleks valmistunud: koolil olemas vajalikud tehnilised ja digitaalsed lahendused ning olemas kodukord distantsõppe ajal, mis kõikide osapooltega läbi arutatud. Samuti oleme teinud prooviks distantsõppe päevi. Sellegipoolest palun anda teada, kui on mingeid probleeme. Kõik õpetajad on kättesaadavad õpilastele tunniplaanijärgsete tundide ajal. Kooli sotsiaalpedagoog Eeva Noni ja haridustehnoloog Astrid Rosenberg aitavad vajadusel lahendada tekkivaid probleeme ning kooli juhtkond on samuti kogu aeg kättesaadav:

Eeva Noni   eeva.noni@haademeeste.edu.ee

Astrid Rosenberg   astrid.rosenberg@haademeeste.edu.ee

Õppealajuhataja Ülle Iir  ylle.iir@haademeeste.edu.ee

Direktor Aule Kink  aule.kink@haademeeste.edu.ee  52 69 104

• Täname köögi personali Railit ja Janat ning maja perenaisi Monikat ja Riinat, kes reageerisid väga kiiresti ja korraldasid reedeks kõikidele õpilastele toidupakid!

16. detsembril on õpetajatel koolituspäev: „Nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine koolis kui õppivas organisatsioonis – autonoomia, teadmusloome, koostöisus“.

Õpetajad on sel päeval veebikoolitusel kell 10.00 – 13.30. Täpsemaks teemaks: õpiprotsessi disain online-keskkonnas: aktiviseeriva õpikeskkonna kogemine Zoomis ja selle refleksioon; 3-faasilise mudeli kasutamine e-keskkonnas; meetodite näited ja kasutamisvõimalused; distantsõppe väljakutsed ja õppija enesejuhtimise toetamine.

23. detsember – 10. jaanuar   Koolivaheaeg.

7. jaanuar      Õpetajatel koolituspäev: „Nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine koolis kui õppivas organisatsioonis – autonoomia, teadmusloome, koostöisus“.

8. jaanuar      Õpetajatel koolituspäev: robootika ainetundides.

20. jaanuar     Tartu ülikooli Teaduskooli keemia õpituba gümnaasiumile

21. jaanuar 2021    Rahvusvaheline inglise keele olümpiaad “Best in English” 9.-12.klassile

KIIDAME ja TÄNAME!

Pärnu maakonna “Koidulauliku valgel” luulekonkurss toimus digitaalsel kujul. Õpilased lugesid luuletusi koolides ja need filmiti žürii jaoks. Žüriiliikmed omavahel kokku ei puutunud ja õpilastest teadsid ainult nende eesnime.

Maakondliku konkursi tulemused:

I KOHT Alison Moora, 9. kl, Häädemeeste Keskkool (juh Kaire Laine)

II KOHT Maarit Juhkamsoo, 8. kl, Kilingi-Nõmme Gümnaasium ( juh Ly Kuningas)

III KOHT Braian Kulp, 6. kl, Sindi Gümnaasium (juh Eneli Arusaar)

Lisaks märkisid žüriiliikmed ära veel Rute-Marie Maddisoni Häädemeeste Keskkoolist (juh Kaire Laine) ja Antonio Ranna Sauga Põhikoolist (juh  Marika Hoolma) esitused.

Palju õnne Alisonile ja Rute-Mariele ning täname juhendajat õpetaja Kaire Lainet!