Neljapäeval 24. septembril toimus Tartu Ülikooli teaduskooliga koostöös esimene keemia õpikoda. Õpikojad on koolis toimuv laboritundide programm, kus 10. – 12. klassi õpilased saavad teha keemiakatseid. Õpikojad aitavad rikastada õppekava ja tugevdada kooli võimekust reaal- ja loodusteadustes. Teemaks oli tiitrimine (happe ja aluse vahekorra kindlakstegemine).

Häädemeeste Keskkool on saanud Euroopa Sotsiaalfondist toetust, et arendada koolis ettevõtlikkust ja ettevõtlusõpet. Projekti eesmärk on anda Häädemeeste Keskkooli 7. – 10. kl õpilastele teadmisi savist kui loodusvarast, savi kasutamise tähtsusest Häädemeeste piirkonna ajaloos ning savi kasutamise võimalustest ettevõtluses. Samuti anda teadmised, kuidas kaasajal savi kasutatakse ning millised kohalikud ja ka teised ettevõtted savi kasutavad. Projekti käigus külastatakse Saint-Gobain tehast Fibo ExClay. Möödunud nädalal käisid tehases 9. ja 10. kl õpilased. 8. klass külastab tehast 7. oktoobril ja 7. klass 9. oktoobril.

Laupäeval, 26. septembril tähistati Eestis ja ka Häädemeeste vallas maal elamise päeva. Suur tänu õpilasesinduse liikmetele, kes korraldasid kooli kõrvale ja seltsimajja oma kohviku! Kooli discgolfi rajal toimus discgolfi turniir, kus oli väga aktiivne osavõtt ja seda ka meie kooli õpilaste poolt.

KUUPÄEVAEGÜRITUSKOHTKELLELEVASTUTAJA
28. september12.00Jätkub võõrkeelte kuu tähistamine Vene rahvustoitude valmistamineKlass 228. klassHeli Lank
29. sept 30. sept11.30 9.00Juhtkonna koolituspäevadNurka taluLaiendatud juhtkondAule Kink
29. sept8.00II kooliastme tasemetöö matemaatikasKlass 347.klassÜlle Iir
29.sept9.00Jätkub võõrkeelte kuu tähistamine: esitlus ja viktoriin vene traditsioonidestKlass 225. ja 6. klassHeli Lank ja Tatjana Raap
30.sept9.00Turvaline ja viisakas käitumine internetisKlass 227. klassHeli Lank
30.septJalgpalli MVVändra8.-9. kl poisidLauri Lepik
30. sept12.00Teatrietendus „Buratino“Estonia2.-5.klMinoret Miisna, Ele Linkmann, Aira Rahu
1.okt8.00I kooliastme tasemetöö matemaatikasKlass 344.klassÜlle Iir
2.okt9.55Jätkub võõrkeelte kuu tähistamine: kl.juh tunnis külaline.Klass 179.-12 klassideleViktor Koop
2.oktoober12.55Kunstimuuseumi külastus Näitused: “Tere hommikust Valgevene” ja tekstiili-kunstnike ühingu aastanäitus. Toimub muuseumitund.Uue Kunsti Muuseum9.      7.klassMarika Ristmäe

5. oktoobril toimub traditsiooniline õpetajate päev. 11. ja 12. klassi õpilased asendavad õpetajaid ja annavad tunde. Õpetajad naudivad hommikut seltsimajas, kus toimub kohtumine külalisega.

Kell 12.30 toimub spordikeskuses Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattiseni kontsert. Pilet kontserdile maksab õpilasele 2 eurot. Palun õpilastel anda raha sel nädalal klassijuhataja kätte.

NB! Kes kontserdil osaleda ei soovi, neil on tunnid tavapärase tunniplaani alusel.

Lastevanemate koosolekud. Päevakord:

1. Info alanud kooliaastaks