1. Möödunud nädalal

29. – 30. septembril toimusid laiendatud juhtkonna koolituspäevad. Arendati teadmisi kaasavast juhtimisest, arutati laiendatud juhtkonna rolli ja ülesandeid, tegeldi kooli uue arengukavaga aastateks 2021 – 2025.

• Algava nädala üritused:
KUUPÄEVAEGÜRITUSKOHTKELLELEVASTUTAJA
5. okt8.00-22.00Õpetajate päevKool/ seltsi-maja/ Lepanina hotellÕpetajadAule Kink Heli Lank Helve Reisenbuk
5.okt11.30Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattiseni kontsertSpordi-keskusKõik õpilased ja õpetajadHeli Lank
6.okt11.00 – 14.00Maakondlik virtuaalne noorte inspiratsioonipäevKlass 347. klass ja looduse/ ettevõtluse valikaine õpilasedLenne Suigusaar
6. oktTerve päev“Kino maale” Animatsiooni koolitus –Tapa Güm-naasium9. klassist Alison Moora, Liisi Lemmik, Getleen KassMarika Ristmäe
7. okt10.00FIBO külastus. Projekt SAVIFibo tehas8.klassÜlle Valgi
8.okt11.00Tartu ülikooli teaduskooli keemialabor gümnaasiumileKl 1810. – 12. klassÜlle Valgi
8.okt16-18 Lastevanemate koosolekSöögisaalI kooliastme (1. – 3. kl) õpilaste vanemadAule Kink, Ülle Iir 1.-3.kl. juh.
9. okt10.00FIBO külastus. Projekt SAVIFibo tehas7.klassLenne Suigusaar
  • Eelinfo

Fotovõistlus. Teema “Lemmikloom”  Tähtaeg 10. oktoober. Saada palun oma foto aadressil kool@haademeeste.edu.ee  Lisa juurde tekst või luuletus, mis fotot avab.

KIIDAME ja ÕNNITLEME!

Laupäeval, 26. septembril toimus kooli discgolfi rajal Mihklipäeva discgolfiturniir, kus oli väga aktiivne osavõtt. Kiidame kõiki õpilasi, kes turniirist osa võtsid! Parimaid tulemusi saavutasid:

Meeste võistlusklassis saavutas 4.-6. koha Erik Raimond Ristmäe.

I-V klassi poiste võistlusklassis saavutas 1. koha Kenneth Lepp ja 2. koha Albert Sepp.

VI-IX klassi tüdrukute võistlusklassis saavutas 1.koha Liisbeth Lepp, 2.koha Kerlin Tšetsin ja 3. koha Renata Talts.

VI – IX klassi poiste võistlusklassis saavutas 1. koha Markus Laarents ja 2.koha Klen Liiva.

Pärnu Maakoolide Spordiliit korraldas 30. septembril Vändras maakonna koolide 8. – 9. klassidele jalgpalli meistrivõistlused. Häädemeeste Keskkooli võistkond saavutas 2. koha.

Võistkonna koosseis: Taavet Allikas, Meelis Põliste, Aleksander Vainula, Kauri Põliste, Andreas Artma, Ville Morgen Fohs, Markus Laarents, Joonatan Pajuväli, juhendaja Lauri Lepik.