29. – 30. septembril toimusid laiendatud juhtkonna koolituspäevad. Arendati teadmisi kaasavast juhtimisest, arutati laiendatud juhtkonna rolli ja ülesandeid, tegeldi kooli uue arengukavaga aastateks 2021 – 2025.

KUUPÄEVAEGÜRITUSKOHTKELLELEVASTUTAJA
5. okt8.00-22.00Õpetajate päevKool/ seltsi-maja/ Lepanina hotellÕpetajadAule Kink Heli Lank Helve Reisenbuk
5.okt11.30Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattiseni kontsertSpordi-keskusKõik õpilased ja õpetajadHeli Lank
6.okt11.00 – 14.00Maakondlik virtuaalne noorte inspiratsioonipäevKlass 347. klass ja looduse/ ettevõtluse valikaine õpilasedLenne Suigusaar
6. oktTerve päev“Kino maale” Animatsiooni koolitus –Tapa Güm-naasium9. klassist Alison Moora, Liisi Lemmik, Getleen KassMarika Ristmäe
7. okt10.00FIBO külastus. Projekt SAVIFibo tehas8.klassÜlle Valgi
8.okt11.00Tartu ülikooli teaduskooli keemialabor gümnaasiumileKl 1810. – 12. klassÜlle Valgi
8.okt16-18 Lastevanemate koosolekSöögisaalI kooliastme (1. – 3. kl) õpilaste vanemadAule Kink, Ülle Iir 1.-3.kl. juh.
9. okt10.00FIBO külastus. Projekt SAVIFibo tehas7.klassLenne Suigusaar

Fotovõistlus. Teema “Lemmikloom”  Tähtaeg 10. oktoober. Saada palun oma foto aadressil kool@haademeeste.edu.ee  Lisa juurde tekst või luuletus, mis fotot avab.

Lastevanemate koosolekud. Päevakord:

1. Info alanud kooliaastaks

2. Lastevanemate uuringu kokkuvõte

3. Arengukava 2021-2025

+ kohtumine klassijuhatajaga

13. oktoober kell 16-18  II kooliastme (4.- 6.kl) õpilaste vanemad

14. oktoober kell 16-18  III kooliastme (7. – 9.kl) õpilaste vanemad

15. oktoober kell 16-18  Gümnaasiumi (10. – 12.kl) õpilaste vanemad

16. oktoober KOOLI SÜNNIPÄEVA TÄHISTAMINE

17. oktoober – 25. oktoober KOOLIVAHEAEG

KIIDAME ja ÕNNITLEME!

Laupäeval, 26. septembril toimus kooli discgolfi rajal Mihklipäeva discgolfiturniir, kus oli väga aktiivne osavõtt. Kiidame kõiki õpilasi, kes turniirist osa võtsid! Parimaid tulemusi saavutasid:

Meeste võistlusklassis saavutas 4.-6. koha Erik Raimond Ristmäe.

I-V klassi poiste võistlusklassis saavutas 1. koha Kenneth Lepp ja 2. koha Albert Sepp.

VI-IX klassi tüdrukute võistlusklassis saavutas 1.koha Liisbeth Lepp, 2.koha Kerlin Tšetsin ja 3. koha Renata Talts.

VI – IX klassi poiste võistlusklassis saavutas 1. koha Markus Laarents ja 2.koha Klen Liiva.

Pärnu Maakoolide Spordiliit korraldas 30. septembril Vändras maakonna koolide 8. – 9. klassidele jalgpalli meistrivõistlused. Häädemeeste Keskkooli võistkond saavutas 2. koha.

Võistkonna koosseis: Taavet Allikas, Meelis Põliste, Aleksander Vainula, Kauri Põliste, Andreas Artma, Ville Morgen Fohs, Markus Laarents, Joonatan Pajuväli, juhendaja Lauri Lepik.